2410
2553
عنوان

سریع ترین ازدواجی که بعده مرگ زن یا شوهر دیدین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21244 بازدید | 431 پست

یکی از دوستان مادرش فوت شد... روز چهلم ختم که گرفتن زن بابا داشت

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
نه اینطوری نیست... ما از دلشون خبر نداریم.... هر کسی ی توان و ظرفیت داری...  بعضیا واقعا بدون ز ...

اخه مگه جوجه مرده ؟ چندسال با یه نفر زندگی کنی و بعد فوتش سریع زن بگیری ؟ 

ما مهمون میاد برامون تا دوهفته جاشون خالیه 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه به شوهرم گفتم راضیم بعدهفت من زن بگیری ولی بچه هامو بده به مامانم زیردست زن غریبه نباشه این مرد ...

من تاحالا در اینمورد حرف نزدم 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2720

من یکی رو میشناسم بعد چهلم خانومش خواهر خانوم مطلقش رو گرفت

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2714

بابای عروس همسایمون تو سه روز زنش چای پخش می‌کرد  

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘
آره عزیزم 😁😆 از عمد اینجوری نوشتم نازنین😁💗

یکیم بود نوشته بود نه بسته کس به من دل نه کسته ام به دل کس 

همچین چیزی 😅😅

خیییلی فکر نمیکردم یه ثانیه بعدش طاقت بیارم ولی پوست کلفت تر از این حرفا بودم

نه فدات شم خدا قبل از اینکه بندش گرفتار مشکلی بشه اول صبرشو بهش میده 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2706