2726
منم اون موقع خوب شدم علائم خاصی هم نداشتم اما بعدش انگار ویروس تو بدنم لود شد رفته رفته عوارض داد

چه عوارضی

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممکنه تا ۶ ماه هم طول بکشه خواهر من میکفت تا چند ماه مثلا بوی سیگار بهم میخورد نفسم میرفت الان خوب ش ...

من دچار عوارضشم ۵ماهه خوب نمیشم رفت و برگشت داره 

دلم میخواد معجزه شه منم مامان شم 
بعد چند وقت خوب شدی دارو چی میخوری

سرماخوردگی سر ساعت 

ناپروکسن هر ۱۲ ساعت تبم میکردم که استامینفون

هر روزم پونه و اویشن و سمیوتی دم میکردم با عسل و آبلیمو میخوردم

بخورم که میدادم

و فقط مایعات و سوپ میخوردم 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
سرماخوردگی سر ساعت  ناپروکسن هر ۱۲ ساعت تبم میکردم که استامینفون هر روزم پونه و اویشن و سمیوت ...

گلوت درد نمیکرد سرفه نداشتی 🤔🤔🤔

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من که اصلن پریود نشدم 

گر گرفتگیم قبلن داشتم الان بیشتر چون پریود نشدم

بعد همشم چیزای گرم میخورم 

نمیدونم چرا همش دلم چیزای تند میخاد 😐

ولی سعی کنید بهش زیاد فکر نکنید  

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2706