2703
2553
عنوان

دوست شوهرم به شوهرم زنگ زد

283 بازدید | 15 پست

زنش از عید تا حالا قهر کرده رفته داشتن درمورد زنش که بر نمیگرده حرف میزدن شوهرم برای اینکه دوستش موذب نباشه گفت تنهاس بعد دوستش گفت امروز رفتم ناس بخرم دوتا دختره قرتی دیدم گفتن ما رو تا یه مقصدمون برسون دور بوده نبردم ولی میشد اوردشون کارگاه چون شوهرم و دوستش با هم بیرون شهر کارگاه دارن بعد من دعوای حسابی با شوهرم کردم بعد میگه به من چع اون این حرفو زده حالا اگه شماها بودین چکار می کردین خیلی این موضوع رفته رو مخم 

شوهرم پسر خوبیه ولی میترسم تحت تاثیر این دوستش قرار بگیره

دلم برات تنگه مادر کاش بودی تا سرم رو روی شونه هات میذاشتم و زار زار گریه میکردم . بعد از رفتنت دیگه هیچ کس نگرانم نشد نگرانه دیر اومدنام  زود رفتنام نگران غذا نخوردنم ...کاش بودی.

معذب

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سعی کن کم کنی رابطشونو 

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
میگه کامپیوتر اَشتباه نوشته

کامپیوتر!

صوتی تایپ کرده؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
اگه از شوهرت اطمینان خاطر داشت اصلا این حرفو بهش نمیزد

منظورت چیه؟

دلم برات تنگه مادر کاش بودی تا سرم رو روی شونه هات میذاشتم و زار زار گریه میکردم . بعد از رفتنت دیگه هیچ کس نگرانم نشد نگرانه دیر اومدنام  زود رفتنام نگران غذا نخوردنم ...کاش بودی.
من بودم دست و پای دوستش و نامحسسوس جمع میکردم تا میکردم میزاشتم تو جیبش.شوهررمم همینطور

😆😆😆😆😆

سعی کن کم کنی رابطشونو 

نمیشه کارگاهشون شریکی همه سرمایشون هم تو کارگاه اگه جدا شن کلی ضرر میکنن

ناس بخره یعنی چی

یه نوع ماده مخدره مثل گل

2706