2737
2734
عنوان

بیاین بگین چه شوهری دوس داشتین وچی نصیبتون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه مذهبیه مهربون و سربه زیر میخواستم، یه مذهبی نمای گند اخلاق چشم چرون نصیبم شد😂

🤣🤣🤣حتما شما قانون دافع رو انجام دادین هرچی خواستین ودفعش کردین

زندگی همچنان زیباست
2728
خوبه دیگه. پیمانکار هم وضعشون خوبه نه

خوبه خداروشکر.  ولی کارخونه دار کجا و پیمانکار کجا 😄

برای تو برای چشم هایت، برای من برای دردهایم، برای این همه تنهایی    ای کاش خدا کاری کند 
خوبه خداروشکر.  ولی کارخونه دار کجا و پیمانکار کجا 😄

🤣🤣آره اینم حرفیه. من همیشه میگفتم شوهرم باید خونه داشته باشه جهازم و تو ماشین نمیخوام بچینم میگفتم خونه مهم ترازماشینع. وقتی شوهرمو پیداکردم دیدم خونه داره اسمش قشنگه خواهربرادر ای زیادی نداره پدرش فرهنگیه خوشم اومد چسبیدم بهش و ازچهرش اول ازهمه به دلم نشست و زیر پاش نشستم باهام ازدواج کنه😂😂

زندگی همچنان زیباست
2738
این چیه بار اول میشنوم

یعنی به هرچی فک کنی جذبش میکنی. میگی فردا روز خوبی فراهم خواهد بود همه دوستم دارن و من حس خیلی خوبی به زندگیم با شوهرم داره واون برام هرکاری میکنه. کم کم این افکارت روزندگیت پیاده میشه

زندگی همچنان زیباست
🤣🤣آره اینم حرفیه. من همیشه میگفتم شوهرم باید خونه داشته باشه جهازم و تو ماشین نمیخوام بچینم میگفتم ...

😅😅عزیزم انشالا خوشبخت باشین و به پای هم پیر شین گلم

برای تو برای چشم هایت، برای من برای دردهایم، برای این همه تنهایی    ای کاش خدا کاری کند 

من هرچی میخواستم همون شد حتی مدل گوشیش و ماشینشم دقیق همونی بود که ی عمر ارزوشو داشتم ولی شغل و تحصیلاتش اونی نشد که تو رویاهام بود ولی از نظر شخصیتی بی نهایت به ایده الم نزدیک تره

2706