2733
2734
عنوان

موهامو رنگ کردم قرمز شد چیکار کنم؟

376 بازدید | 18 پست

خیلی بد شده دودی نقره ای زدم شماره ۱۰ واااااای قرمز شده😢

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وا دودی هم مگه قرمز میشه 

منم رنگ کردم قرمز شده میخوام زیتونی تیره با دودی قاطی کنم بزنم 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2738
وا دودی هم مگه قرمز میشه  منم رنگ کردم قرمز شده میخوام زیتونی تیره با دودی قاطی کنم بزنم

شانس من قرمز شده

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر
شانس من قرمز شده

عزیزم پس یعنی قرمز میکنه یا نه ؟

من خریدم میخوام بزنم

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2706