2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام حالت چطوره؟خیلی وقته نمیبینمت نی نیمون چطوره؟

سلام عزیزه دلم خوبییی

چخبراا فداتشم

ما خوبیم شما چطورید با گل پسر😍

سایت کمتر میام بیشتر تو تل مامانای اذرم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
دوبار سونو داپلر انجام دادم مشکلی نبوده همه اینا ک میگین هم بشدت خوردم

خب پس باید همون ترومام رو بخوری 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
جنین.وزن مرد ب چ دردم میخوره الان.میگم ینی احتمالا چون دوتامون ریز هسیم ژن بچه هم ابنجور شده

منم منظورم وزن جنینت بود که با توجه به وزن شوهرت خوبه.. بچت ریز جسته میشه اشکالی نداره عزیزم 🥰🤩😍😍😍

تا ۶ماه ویار داشتم.هنوز هم بالا میارم.غذام هم خیلی نسبت ب بقیه زتای حامله کم خست

چیزای پر کالری بخور مثل پسته خام. فندوق گردو  و مویز روزی دو یه پیاله بخور. گوشت گوسفند بخور. گوشت گوساله اصلا نخور

روانشناسی کودک
2738

آب نخود رو هم‌امتحان‌کن ، 

یک کیلو نخود خیس کن ، بزار تو فریزر ، هر روز به اندازه یک مشت پر نخود رو بزار با دو لیوان آب آروم‌بپزه ، یه لیوان آبش بخار بشه ، یک لیوان باقیمانده رو بخور 

نخودش رو هم‌میتونی له کنی و با یه تخم مرغ کتلت درست کنی یا خالی خالی بخوری 

دوهفته امتحان کن نتیجش فوق العاده است 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.

من خودمم ۵۵ بودم

شدم ۵۲

الان ۵۶.۵

۳۰ هفته و ۳ روزم

من خودمم ۵۵ بودم شدم ۵۲ الان ۵۶.۵ ۳۰ هفته و ۳ روزم

خوشبحالت من از 53 شدم 59 😑بخاطر مولتی ویتامین 😔

خیلی زیاد نه؟! 

هفته 21 ام فردا 21 تموم میشه میرم 22 هفته

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
خداروشکر عزیزم ما هم خوبیم برای پسری اسم انتخاب کردی؟

نهه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هیچی

ب توافق نمیرسیم

شما چی

خوشبحالت من از 53 شدم 59 😑بخاطر مولتی ویتامین 😔 خیلی زیاد نه؟!  هفته 21 ام فردا 21 تموم میش ...

دکترت نظرش چیهه

من هفته ای دوتا مولتی بیشتر اجازه نداده بخورم دکترم

شدیدا مخالف افزایش وزنه🤦‍♀️

2706