2737
2734
عنوان

تروخدا بياييد اونايي ك عكسمو ديديد نياييذ

| مشاهده متن کامل بحث + 1449 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا گذاشت دوباره؟

دارم رو خودم کار می کنم : نمی توانم فرمول موفقیت را برایتان بیان کنم اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید (اسوپ) / عشقم مهندسی معماری ❤❤ای کاش بهش برسم _ عاشق تایپیک های قانون جذب _ با افتخار فمنیست هستم _ رمان مورد علاقه م بر باد رفته 
2728

زیبا هستین برای پوستتون هم که دارو می خورین گر چه الانم واقعا بد نیست اعتماد به نفس داشته باشین

دارم رو خودم کار می کنم : نمی توانم فرمول موفقیت را برایتان بیان کنم اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید (اسوپ) / عشقم مهندسی معماری ❤❤ای کاش بهش برسم _ عاشق تایپیک های قانون جذب _ با افتخار فمنیست هستم _ رمان مورد علاقه م بر باد رفته 
اصلا زشت نیستی اتفاقا خیلی خوشگلی من الکی از کسی تعریف نمیکنم

اونا هي دارم بهم فش ميدن و بهم ميگن زشت و سركوبم ميكنن

كاربران ني ني سايت مثل خانواده من بجز اونا كسيو ندارم♥️💎
2738

خوبه قیافت چشاتم بزرگه ابروهاتم خوبه ولی تابه تا برداشتن قشنگ پرش کن بده ارایشگر درست حسابی بر داره بگو صاف برداره کجش نکنه 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
 زیبا هستین برای پوستتون هم که دارو می خورین گر چه الانم واقعا بد نیست اعتماد به نفس داشته باشی ...

اره تقريبا ٥ روزه دارم راكوتان ميخورم تأثيري نديدم 

خوبه قیافت چشاتم بزرگه ابروهاتم خوبه ولی تابه تا برداشتن قشنگ پرش کن بده ارایشگر درست حسابی بر داره ...

اها چ مدلي خوبه؟بينيم چب😔

اره تقريبا ٥ روزه دارم راكوتان ميخورم تأثيري نديدم 

دوره داره تمومش کنین و ایمان داشته باشین

هنوز سنت کمه من سنم کم بود زشت بودم هرچی سنم بالاتر می ره زیباترو ناز تر می شم 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706