2733
2734
نظریه پردازی! عشق بازی! البته این مقفی گوییش از من نبود 😂

تو عشق بازی استعداد داری🤭😂

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ خبر انتر درگیر کاراشه تو چ خبر از طرفت داری🤨

منم هیچ☹

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
وای من عاشق شمام همیشه پیگیر کامنتات هستم😍

قربونت برم عزيزم ممنونم گلم لطف داري😍❤️

خوشحالم از اينكه احساس خوبي بهم داري🌹🌹🌹

اسمت چه بانمكه😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
تو عشق بازی استعداد داری🤭😂

با گل های باغچه 😅😍😜

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
😂😂😂😂 صنایع

موفق باشي عزيزم

فك كنم قبلا پرسيده بودم يادم رفته بود😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
قربونت برم عزيزم ممنونم گلم لطف داري😍❤️ خوشحالم از اينكه احساس خوبي بهم داري🌹🌹🌹 اسمت چه بانمكه ...

عزیزمی💋😍

دیگ اسمی پیدا نکردم شدم ننه اصغر اقا😂😂

با عرض سلام ننه اصغر اقا هستم بزرگتون😌😌
با گل های باغچه 😅😍😜

اها 😂 برم مغزمو بشورم🔪

عزیزمی💋😍 دیگ اسمی پیدا نکردم شدم ننه اصغر اقا😂😂

😂😂خوبه خاصه

2706