2726

این جمله رو چند بار شنیدم.. یعنی چی ؟؟

مگه شیطان روح میخره؟🤔

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

یاد اون آهنگ بیلی افتادم😶

حتما میفروشن دیگ از کجا بدونم😕

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میذارن تو دیوار ! اینم سواله آخه دختر؟

😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
میذارن تو دیوار ! اینم سواله آخه دختر؟😁

من دیوار ندارم تو شیپور بذارم؟🤣

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
تو سریال سوپرنچرال یکسری ایین نشون میده انحام میدن

یا خداا. ایین شیطان پرستی؟

مگه شیطونی تو 😱 نه همون دیوار بذار بازدیدش بیشتره، حالا چند؟! 😂

نه دیگه من فروشنده ام شیطون خریداره🤭😆

تو سریال سوپرنچرال یکسری ایین نشون میده انحام میدن

امضات👌👌

عزیزم این یه اصطلاحه منظور اینه که تسلیم وسوسه شیطان میشن

اونو که همه ادما وسوسه میشن . ولی یسریا انگار یه کارایی انجام میدن معامله میکنن باشیطان

یا خداا. ایین شیطان پرستی؟

نه

ایین هایی که برگزار میکنی تا شیطان بیاد و بتونی باهاش معامله کنی

با روحت رو بهش بفروشی

کلا سریالش در این باره س 

من ۸ سیزنش رو دیدم

فک کنم ۱۱-۱۲ سیزن باشه

Nobody dies a virgin, life F*cks everybody!