2703
2553
عنوان

شما باشین چیکار مبکنین؟

287 بازدید | 31 پست

اینجا خیلی از درد ها و رنجها شون میگن واقعا ناراحت کننده است، تو روح و روان ادم تاثیر میگذاره، البته ممکن فیک هم باشه اما تو روحیه ادم تاثیر منفی میگذاره، البته بعضی ها واقعیت های دردناک جامعه هستند، بعضی موقع ها ادم میگه کلا سایت نیاد، یا تاپیک های غمناک رو نخونه و....

شما باشین چیکار میکنین؟

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من وقتی میخونم افسرده میشم 

وقتی نمیام دلتنگ میشم😢

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.     ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2714

هیچی فقط قصم میگیره☹☹☹☹

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

اره متاسفانه تازگیا خیلی زیادم شده 

این تاپیکارو نخونین ، الان همه حالشون خرابه اینام بدتر میکنن

چه میشود کرد ... مگر میشود دنیارا پاره کرد ... و از تویش خوشبختی درآورد؟  .... همین است که هست...

من هم همین حسو دارم.بعضی وقتا میگم فقط وارد تایپکایی میشم ک مطلب امیدبخش داشته باشه.بعد میبینم همینطور ک دارم عنوانارو رد میکنمم وقتی چشم بهشون میخوره باز ناخوداگاه روم تاثیر میزاره

غصه😁

ای وای همون غصه 😁😄😅😅

نیت مهمه😁

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2706