2726
عنوان

چیکار کنم با مادر شوهر بی فکرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 154 پست
وای توخیلی خوبی🤣بیابازم بگو راستی شوهرت خیطت نمیکنه مثلابگه امیل داشتیم بیاربخوریم؟ مهمون سرزده ب ...

شوهرم میگه میوه بیار منم میچینم تو میوه خوری میارم بقیشم ک قایم کردم به شوهرم میگم همینکارو داشتیم قبل ظهر مهمون داشتیم تموم شد 

غذای اضطراری هم گوشت پخته دارم برنج میزارم با هویج یا قورمه سبزی میکنم سریع 😅لوبیا پخته شده سبزی هم تو فریز دارم 

زیادم تو آشپزخونه نمی مونم که نرن همه جارو بگردن 

بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم میگه میوه بیار منم میچینم تو میوه خوری میارم بقیشم ک قایم کردم به شوهرم میگم همینکارو داشتیم ق ...

حالا من یه بار خواهر شوهرام اومده بودن خونمون صبح ک از خواب پا شدم نزدیک ۱ کیلو گردو داشتم همه رو  خورده بودن با بچه هاشون صبحانه 😂😂😂😂😂😂😂

وای بخدا همین مادر شوهر منم رفتیم خونش پسرم یه با صبح عسل خورد فرداش دیدم عسله نیستش 😂😂😂😂

ولش بابا .من باشم اصلا چیزی نمی خورم خونه شون.

چه حوصله ای دارین.

قبل رفتن خونشون حسابی به بچه هات برس و غذا بهشون بده اونجا چیزی نخورن.

اصلا از این صبحانه های یه نفری عسل و مربا و اینا بخر توی کیفت باشه بده بچه ات اونا رو بخوره.

بهترین و راحت ترین کار.

کاری که من می کنم شام درست می کنم میرم خونشون که اونام به زحمت نیفتن.همونجا با هم می خوریم.مثلا کتلت یا کوکو.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2728
ولش بابا .من باشم اصلا چیزی نمی خورم خونه شون. چه حوصله ای دارین. قبل رفتن خونشون حسابی به بچه ...

سالی یه بارم نمیرم خونش بخدا وقتیم میرم شام نمیمونم میرم خونه مادرم 

قایم نکنی میره تو شکمشون انگار برا غارت اومدن 😂

حالا تعریف از خود نباشه ما میریم خونه زنداداش اول ک تا دعوت نکنن نمیریم دوم اینکه چیزی جلومون میزارن دلمون نمیاد بخوریم میگیم بمونه برا خودشون خدایا حواست هست😂

شوهرم میگه میوه بیار منم میچینم تو میوه خوری میارم بقیشم ک قایم کردم به شوهرم میگم همینکارو داشتیم ق ...

گوشتو میپزی توفریزر میزاری یعنی؟چه خوب

اینطور جامیوفته غذات؟

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
گوشتو میپزی توفریزر میزاری یعنی؟چه خوب اینطور جامیوفته غذات؟

آره من 1 کیلو گوشت خورشتی رو یجا میپزم بعد اون روز که میخوریم بقیشو با روغن و آبی که داخل قابلمه مونده میریزم داخل یه ظرف در دار آبشم میریزم روش اگه فقط گوشتارو بدون آبش بریزی نمیشه مزه اش عوض میکنه قشنگ میزارم فریزر هروقت لازم داشتم با قاشق یا چاقو چنتا لازم داشتم ميندازم داخل خورشتم 😋😊

آره من 1 کیلو گوشت خورشتی رو یجا میپزم بعد اون روز که میخوریم بقیشو با روغن و آبی که داخل قابلمه مون ...

گوشتو باچیا میپزی؟

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
گوشتو باچیا میپزی؟

اول میزارم یخش باز بشه بعد تو روغن شحم گاو یا دنبه و پیاز و زرد چوبه تفت میدم بعد ک کمی سرخ شد روش آب جوش میریزم شعله رو میزارم رو ملایم صبح تا بعد از ظهر کامل میپزه یا ظهر میزارم تا شب تقریبا 4 ساعت ولی تو زودپز زودتر میپزه 

2706