2733
2734

خانومایی که همسراشون تو شهر کوچیک برا خودشون کسب و کار دارن و درآمدش حتی الان هم خوبه بگین چیه؟ ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نداریم 

ولی هر کسبی رو با محلش نشون شوهرم دادم یکسال بعد دقیقا با همون کسب زده شد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

یه سبزی خرد کنی تو محلمون هست ماشاالله انقدر درامدش خوبه ترشی و مربا وسبزی خشک وقرمه واینجور چیزا میفروشه خیلی خوبه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
شهرتون کوچیکه؟ 

شهرمون که تهرانم ولی تو محلمون میدونم فروش بالایی داره

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2738

پسرای همسایمون درس نخوندن

یکی رفت پیش قناد محلمون شاگردی

یکی رفت پیش تراشکار

یکیشونم رفت پیش اینایی که دروپنجره آلومینیومی میسازن

به جا اینکه وقتشونو تو دانشگاهها تلف کنن رفتن اینکارا رو کامل یادگرفتن با شاگردی و پادویی

بعد یکی دوسال هرکدوم مغازه زدن

کم کم خونه ماشین خریدن ازدواج کردن 

مغازشونو بزرگتر کردن

والان خداروشکر بیشتراز مهندسا و کارمندا درامد دارن

توی شهر کوچیکم بودن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
یه سبزی خرد کنی تو محلمون هست ماشاالله انقدر درامدش خوبه ترشی و مربا وسبزی خشک وقرمه واینجور چیزا می ...

توتهران خوبن اینا تو شهرای کوچیک همخ اینکاراو زنا خودشون انجام میدن پول نمیدن ازبیرون بخرن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
پسرای همسایمون درس نخوندن یکی رفت پیش قناد محلمون شاگردی یکی رفت پیش تراشکار یکیشونم رفت پیش اینا ...

اینا رو باید از بچگی شروع کرد برا کسی میخوام که الان ۳۰ سالشه، لیسانس داره شغل آزاد داره ولی الان کاسبیشون به خاطر کرونا خوابیده، یه کاری میخواد راه بندازه که زود جواب بده 

لباس بچگانه بزنه.گلخونه بزنه نهالشو از شمال یا خوزستان بیاره.کار دوربین مداربسته و دزدگیر نصب و فروش. میوه فروشی در کنارش آبمیوه تازه بفروشه .

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه
2706