2726

اصن چیکار دارین بگین برا چی. میخایید 

بگید کت شلوار میخاییم. فقط

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی مگه کت شلوار فقط واسه دامادی اگه پرسیدن بگین عروسی برادر همسرته

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2728

بگین یه کت شلوار شیک و به روز میخواین چیکار دارین بگین دامادیه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

خب هفت هشت نفره برا خرید نرید.اگ فقط خودتو شوهرت برید چطور میخوان متوجه شن برا دامادیه.اولش قیمت بپرسید بعدش نهایت متوجه شه برا داماده قیمتو نمیتونه افزایش بده

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...

من شوهرم چند وقت پیش رفتیم کت شلوار بخریم .مغازه داره اصرار داشت بگه کت وشلوار دامادی😂شوهرم اخرش از کوره در رفت گفت اقا من برم شناسنامم بیارم شما تاریخ عقد ببینی بی خیال می شی .جالبش اینجا اخرش موقعه امدن بیرون مغازه دارگفت من که می دونم کت شلوار دامادی خریدی🤣🤣