2726
اوایل خیلی سرد بودو من به این سمت کشیده شدم الان بهتر شده ولی من هنوز به این کارم ادامه میدم

کم کم رابطتون بیشتر شه ترک میکنی نگران نباش 

سعی کن گرمیجات بدی ب همسرت 

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
اره واقعا گناه دارن بابای منم یه حقوق بازنشستگی داره فقط

خودت پس انداز کن بخر.یه جا باید از رسومات غلط کم کنیم.تنها راهشم فعلا همینه

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

.میدونی چیه من خانوادم زیادوضعیت مالیشون خوب نیست.ولی خداروشکر وضع خودمون خوبه.شوهرم خیلی هوای خانوا ...

گناه دارن بابا خوب کاری میکنی باز شوهر تو هوای خونوادتو داره شوهر من ازوناس که همچی رو وظیفه خونوادم بدونه منم خوب از خجالتش درمیام!!!

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
2728
منم کردم.البته من نصفی از سیسمونیم رو همین مدلی خریدم و گفتم مامانم خریده.بخدا توو یکسال بابام دوتا ...

بنظرم وقتی وضعیت زندگی خودمون خوبه چراباید انتظارازپدرومادراداشته باشیم

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
خب همینو رک و راست بهش میگفتی بهتر نبود تا اینکه یه عمر مدیونش باشی  اگه برعکس بود خودت چه حسی ...

پول خودم بوده از حلال هم حلال تر بود چون من قبل ازدواج شاعل بودم خودش خاست نرم سر کار گفت ماهیانه میدم بهت واسه خودت چرا باید مدیون باشم خیلی سخت میگیرین به خودتونااا

نطر خاصی ندارم 
مدیونش باشه؟! دور از جونش خرج دوس پسرش که نکرده، برای بچه اس خرج کرده

ربطی به خرج نداره 

به هرحال دروغ گفته 

میتونست بگه با پولایی که بهم دادی خریدم(هرچند که تو اولین پست نگفت که شوهرش گفته پولا واسه خودت هرکاری میخوای بکن منم با توجه به اون پست نظر دادم)

ببین منم به سیسمونی هیچ اعتقادی ندارم با شوهرمم سنگامونو واکندیم در این مورد 

با اینکه پدرم وضعش خوبه اما لازم نمیدونم خرج بچه منو ایشون بده 

پس رو اعتقادم وایمیستم و به خاطر مال دنیا دروغ نمیگم

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
کم کم رابطتون بیشتر شه ترک میکنی نگران نباش  سعی کن گرمیجات بدی ب همسرت

اره خیل تلاش کردم تا درستش کنم الان یکم بهتره

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2706