1874
1924

شوهر ندارم😐

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        یه قد بلندِ،چشم ابرو مشکیه،بی اعصابه جنتلمن که صداش دورگه باشه و موهاش یکم حالت دار باشه و رگ دستشم بیرون زده باشه،بدین من برم...😌😋🤗                                                                                                         راستی میدونید من چرا استخر نمیرم...؟!  چون عسل تو آب حل میشه...😛😂                                                                                                               قبل از اینکه با کسی بحث کنی...این سوال رو از خودت بپرس:"این آدم انقدر بالغ هست که اگر اشتباه کرده باشه بپذیره...!؟!؟" اگر جواب "نه" بود،پس نه خودتو اذیت کن،نه اونو...🙃

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

راجب عشق قبلیمه

🖤،خوبی🖤 ،حالت چطوره بیمن ؛خبرداری ازم بیرحم،یانداری،خوبه،خوبه که حالت خوبه،قلبت میزون میکوبه ارومی،اصلاخبرداری چقدردلتنگتم بیمعرفت،مگه چی خواستم ازت،جزاینکه توباشی فقط،توتنهایی دلتنگتم باادمادلتنگتم هرمدلی که فکر کنی من این روزادلتنگتم،مثه شکنجس واسم حسه غریبه بودنم باتو،گرفتی چشم زیباتو، باروون یادم میاره چه آسون اونشبا تویه خیابون،حالاخالی شده جامون،،،،،....  
سیسمونیمو با پولای خودش خریدم ولی زدم به نام خانوادم 

لامصب منم ازاین کاراکردم😅😅

🖤،خوبی🖤 ،حالت چطوره بیمن ؛خبرداری ازم بیرحم،یانداری،خوبه،خوبه که حالت خوبه،قلبت میزون میکوبه ارومی،اصلاخبرداری چقدردلتنگتم بیمعرفت،مگه چی خواستم ازت،جزاینکه توباشی فقط،توتنهایی دلتنگتم باادمادلتنگتم هرمدلی که فکر کنی من این روزادلتنگتم،مثه شکنجس واسم حسه غریبه بودنم باتو،گرفتی چشم زیباتو، باروون یادم میاره چه آسون اونشبا تویه خیابون،حالاخالی شده جامون،،،،،....  
1911

من گفتم 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان من جانان من🎶   عشق بی تکرار من 🎶  شوق دیدار تو دارد دیده ی گریان من🎶  هر چه میخواهی بگو   شهرزادقصه گو🎶   من فقط محو تماشایت نشینم رو به روت🎶💞💖💕💗❤💙    تورو خداااا منو لایک نکنید (مگر در مووقع اضطراری که خودم بگم)☆🙈🙈به جاش عاااشقه ریپلایم تا میتونید ریپلای کنید ذوق میکنم

دروغ نگفتم راستشم نگفتم 

البته چیزی برای مخفی کردن یا زیر و رو‌کشیدن ندارم 

بهتره ادم با صداقت با شریکش زندگی کنه البته دو طرفه 

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌

به دوس پسرم گفتم من حاملم😒

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
1904
اینجا همه مریم مقدسن میان میگن ما نگفتیم

شما خودت نیستی؟ 

خودت بگو😁

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙99/9/9 قرار نیست اتفاقی بیوفته چون که دیگه امید و آرزویی ندارم  

ی برگه ک از مجردیم برای یکی نوشته بودم عاشقونه بود تو کیفم نگهش داشته بودم شوهرم دیده بود الکی گفتم برا دوستمه😐😂😂

خیلییی بد بودددد اصلا شوهرم فهمید ب رو خودش نیورد...

چرا هر کی ب من میرسه اصرار داره ک شاخ و مغرور باشه؟؟بابا بخدا من اسکول دوس دارم😐🙂😍😍  خدایا کرونا از بابام دور باشه 😔🙏🤲