2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخه این کتاب پولیه 

رایگانش نیست نویسنده راضی نیست باید بخرید حتما

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
اخه این کتاب پولیه  رایگانش نیست نویسنده راضی نیست

چرا راضین.

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اخه این کتاب پولیه  رایگانش نیست نویسنده راضی نیست باید بخرید حتما

عزیزم یه ثانیه متن رو نگاه میکردی 

میدیدی روش نوشته رایگان❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
چرا راضین.

وقتی از همه سایتا برداشتن یعنی راضی نیستن وقتی قراره ادم با این کتاب متحول شه و اعتقاد داره پس باید ب همه چی داشته باشه من با اینکه خودم اعتقاد ندارم و مذهبی نیستم ولی نخوندم اینجوری

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂

این کتاب من رو خیلی تحت تاثیر قرار داد

تاپیک رو زدم که اگر زمانی کسی به اینجا مراجعه کرد و براش چاره ساز بود

برای من هم یک صلوات بفرسته

پیشاپیش از همه کسایی که این متن رو درباره حجاب میخونن ممنونم❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706