1920
1924

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

اخه این کتاب پولیه 

رایگانش نیست نویسنده راضی نیست باید بخرید حتما

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
1922
اخه این کتاب پولیه  رایگانش نیست نویسنده راضی نیست

چرا راضین.

در سال99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داده است به حول قوه الهی.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اخه این کتاب پولیه  رایگانش نیست نویسنده راضی نیست باید بخرید حتما

عزیزم یه ثانیه متن رو نگاه میکردی 

میدیدی روش نوشته رایگان❤

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
1911
چرا راضین.

وقتی از همه سایتا برداشتن یعنی راضی نیستن وقتی قراره ادم با این کتاب متحول شه و اعتقاد داره پس باید ب همه چی داشته باشه من با اینکه خودم اعتقاد ندارم و مذهبی نیستم ولی نخوندم اینجوری

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂

همش دقیق ودرسته ولی روشن فکرا الان میان میخورنت

درخواستی دوستی ندیدقبول نمیکنم ممنون                    فازاوناییی که امضارامیبینن وبازدرخواست میدن رانمیفهمم‌ 🤨درخواست ندید😐👿

این کتاب من رو خیلی تحت تاثیر قرار داد

تاپیک رو زدم که اگر زمانی کسی به اینجا مراجعه کرد و براش چاره ساز بود

برای من هم یک صلوات بفرسته

پیشاپیش از همه کسایی که این متن رو درباره حجاب میخونن ممنونم❤

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
1904
عزیزم یه ثانیه متن رو نگاه میکردی  میدیدی روش نوشته رایگان❤

برای همون گفتم رایگانش رو جایی نذاشته😊

باز اگه شما سایتی رو پیدا کردین که خود نویسنده رایگانو گذاشته برای منم بفرستین لطفا دوست دارم این کتابو بخونم

برای همون گفتم رایگانش رو جایی نذاشته😊 باز اگه شما سایتی رو پیدا کردین که خود نویسنده رایگانو گذاش ...

راستش این کتابو کسی برام فرستاد

ازش نپرسیدم رایگانه یا نه

فقط دیدم روش زده رایگان

گفته هات شک به دلم انداخت

این کتاب من رو خیلی تحت تاثیر قرار داد تاپیک رو زدم که اگر زمانی کسی به اینجا مراجعه کرد و براش چار ...

خواهر سنگر بگیر که الان با خمپاره‌های مجازی شبی‌خون میندازن سرت😐

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
1918