2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرابجای داروی شیمیایی از خونگیش استفاده نمیکنی، الوچه بخور،انجیرخیس کن،خاک شیربخور،نهایت خوب نشدی ی قاشق روغن زیتون بخور.

من ک با آلوچه موافقم.اگه الوبخارا داریدخودت درست کنی بهتره،بشورش بعد بذار روگاز بسته ب اندازش اونقد اب بریز ک روشو بگیره بعد بذاربجوشه و کمش کن تا بپزه و نرم شه اگه شیرین دوست داری شکربریز اگه ترش ی ته لیوان سرکه بریز ک یکم مزه ترشی بگیره.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
چرابجای داروی شیمیایی از خونگیش استفاده نمیکنی، الوچه بخور،انجیرخیس کن،خاک شیربخور،نهایت خوب نشدی ی ...

روغن زیتون که تقریبا هر روز میخورم، آلو بخارا رو هم خودشو میخورم، وقتی پخته میشه بد مزه نمیشه؟

روغن زیتون که تقریبا هر روز میخورم، آلو بخارا رو هم خودشو میخورم، وقتی پخته میشه بد مزه نمیشه؟

ن اصلا،من درست کردم،شیرینشو برای شوهرم ترششو برای خودم البته من قبل بارداری با جوهرلیمو درست کردم،الان اگه سرکه داری اگه ترش میخوری یکم سرکه بریز.یکم نمک.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
چرابجای داروی شیمیایی از خونگیش استفاده نمیکنی، الوچه بخور،انجیرخیس کن،خاک شیربخور،نهایت خوب نشدی ی ...

من بخاطر قرصام هیچی روم تاثیر نداره فقط قرصمو یکی دوتا در میون میخورم بهتر شدم 

خاکشیر شما ناشتا میخوری؟

من با همون الوچه کفایت میکنم.

اما شنیدم خاکشیر ناشتا بخوری بهتره

من بخاطر قرصام هیچی روم تاثیر نداره فقط قرصمو یکی دوتا در میون میخورم بهتر شدم 

اها،توغذاهاتو یک روز درمیون ابکی کن،مثلا سوپ بپو اش زیادبخور نونوبرنج کمتربخور،غذاهاتو بجوقشنگ،پیاده روی کن توخونه پشت سرغذانخواب.سریع اب نخور.تا گوارشت بهم نخوره

اها،توغذاهاتو یک روز درمیون ابکی کن،مثلا سوپ بپو اش زیادبخور نونوبرنج کمتربخور،غذاهاتو بجوقشنگ،پیاده ...

قرصامو کمتر کردم بهتر شدم اما شقاق داشتم الان بدتر شده متاسفانه