2703
2553
عنوان

قضاوت شدین تاحالا

105 بازدید | 17 پست

یکی از رفیقام اومده میگه چرا با داداشم حرف میزنی😔😔😔😔😔گفتم چ میگی 

((یه جریانی هس میگفت اگ تو باهاش حرف نزدی و اونو نگفتی از کجا خبر دار شدع))

من شوهر دارم بقراااان با اون پسره حرف نزدم اما رفیق باور نکرد 

گفتم شاید از کسی شنیده،،زنگ زدم مادرش گفتم پسرتون گفته من باهاش حرف زدم؟؟؟

گفت ن فقط دخترم حدس زدع اخه اگ تو نگفتی کی گفته

ب دوستم گفتم دیگ رفیقم نیستی و خدافظ

همسای روبع رومون هستن

اعصابم خرابه😔😔😔😔واقعا من حتی شمارع اونو ندارم اخه چر باهاش حرف بزنم

الانم پریود شدم 

خیلی حالم بده

اولین باری نیس بهم تهمت زده میشه

روله ی کوردم 🙃😍👍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قضاوت ك شدم 

ولي نه در رابطه با اين موضوعات

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2720

اره شدم ولی خب ی نکته هست وقتم با ارزش تر از این حرفاس ک بخاطر شِرای صدتا ی غاز بقیه ناراحت بشم بزار هرچی میخان بگن بگن....

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2714

اره خیلی قضاوت شدم 

ولی اینی که شما گفتی قضاوت نیس عزیزم تهمته .بهت تهمت زده 

قصاوت یعنی از رو ظاهر یکی راجبش نطر بدی .مثلا چون فلان جور لباس میپوشه پس اخلاقشم فلانه.یا چون  فلان شغلو داره پس کلا ادم فلان جوریه

اره خیلی قضاوت شدم  ولی اینی که شما گفتی قضاوت نیس عزیزم تهمته .بهت تهمت زده  قصاوت یعنی ...

دقیقا!!!   این تهمته!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
اره خیلی قضاوت شدم  ولی اینی که شما گفتی قضاوت نیس عزیزم تهمته .بهت تهمت زده  قصاوت یعنی ...

اره اخرش گفتم ک اولین باری نیس بهم تهمت زده میشه 

تف تو این زندگی

روله ی کوردم 🙃😍👍

بسپار ب خدا 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

خانواده شوهرم خیلی بدی ها بهم‌کردن

خیلی بی احترامی ها

ولی به فامیل هاشون فقط رفتارای منو‌میگن واوناهم همیشه منو قضاوت کردن

یا زن‌دا داشام چنباری بابت اونا قضاوت کردن که‌تقصیر تو

منم ازشدت ناراحتی گفتم هرگی منو به اشتباه قضاوت میگنه خدا کارایی که خانواده شوهرم‌بامن کردن سر عزیزشون بیاره

اصلا نفهمیدم چی شد اما فهمیدم زیاد ناراحتی صلوات بفرست بعدش تصمیم بگیر

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
اصلا نفهمیدم چی شد اما فهمیدم زیاد ناراحتی صلوات بفرست بعدش تصمیم بگیر

من شوهر دارم

دوستم فکر میکنه من داداشش در ارتباطم

ولی نیستم بقران

روله ی کوردم 🙃😍👍
2706