2733
2734
عنوان

جهیزیه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 54 پست

ظرفشویی رو بعدا همسرت برات بخره

مبلمان هم الان چکی قسطی میدن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من ظرفشور خریدم حتی وصلشم نکردم بخاطر حرف مردم پدرتو شرمنده نکن ابرو به این چیزا نیست

عزیزم من هیچیم نداشته باشم برام مهم نیست،اما دوست ندارم پدر و مادرم جلو فامیلامون سرافکنده بشن

چون میدونم میگن یدونه دختر داشتن عرضه نداشتن و..

2738
بعله اما پدر و مادرم لطف کردن دادن برا خرید خونه

وقت وام ازدواج شما رو دادن برای خونه . پس جهیزیه باید نصف بشه به نظرم . ماشین ظرفشویی که اصن لازم نیست . مبل هم میتونی یه قیمت مناسب اسپرت بخری 

میشه برای حل مشکل شوهرم یه صلوات بفرستید . 

ببین تو تجملات هیچ کس مثل فامیل ما نیست. یعنی خودکشون میکنن واسه جهیزیه دادن ولی من حتی تعدادی از لوازم برقیامو پارس خزر گرفتم یه سری چیزا رو که ضروری نبود اصلا نگرفتم چون نمیخواستم خانوادمو اذیت کنم به درک که هرچی میخوان بگن اونی که حرف میزنه بیشعوریشو میرسونه وگرنه وسیله زندگی من و شما به کسی غیرخودمون مربوط نیست

خوشبحالت... خانواده من اصلا تو فكر جهيزيه نيستن رسم نداريم ولي من دلم ميخواست داشته باشم البته وضع ...

همین که رسم ندارید خداروشکر کن دوتایی باهم تلاش میکنید میخرید..من چون فامیلای خودمون خیلی رو این مسائل حرف درارن نگران پدر و مادرمم وگرنه خودم راضیم هیچی نداشته باشم

پدر مادرت برای خودشون خونه خریدن یا واسه ی شما 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
وقت وام ازدواج شما رو دادن برای خونه . پس جهیزیه باید نصف بشه به نظرم . ماشین ظرفشویی که اصن لازم نی ...

خانواده ی شوهرم که گفتن سرویس چوب و.. رو نخرید ولی مشکل فقط فامیلای تجملاتی خودمونن ،پدر و مادرم میگن نمیشه باید بخریم

2706