2410
2553
عنوان

داره خیاانت میکنه یعنی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هممممه عزیزم همهههه😄😄

دوست پسرا ک تعهدی ندارن

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
کسی که یه دفعه خیانت کنه بازم خیانت میکنه 

نه هیچی تو این دنیا عمومیت نداره یکی شاید ۲۰ سال وفادار باشه بعدش خیانت کنه یکی شاید یه بار خیانت کنه و دیگه نکنه یکیم ممکنه هر روز در حال خیانت کردن باشه 

2720
ببین شاید الکی شک کردی من میگم صبر کن مشخص میشه ... بعدشم همه مردای متاهل دارن خیانت میکنن دوست پسر ...

واقعا همه این طور نیستن هر مردی داره با یه زنی به زن خودش خیانت میکنه؛مگه من و شما خیانت می کنیم؟ به ازای هر مرد خائن یه زن خائن هست.

با مردی که خیانتش ثابت شده نباید رفت تو ازدواج

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
واقعا همه این طور نیستن هر مردی داره با یه زنی به زن خودش خیانت میکنه؛مگه من و شما خیانت می کنیم؟ به ...

منظور من اکثریته ... بعدشم سطح خیانت تو خانوما خیلی کمتر از آقایونه خانوما وفادارترن 

اره دیگه اون دیگه به وجدانو شرافتشون ربط داره وگرنه منعی نداره 😄

منن همین میگم این خیانت نیست وجدانا چون متعهد نیستن با هرکی عشقشون کشید میرن 😂

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2714
منظور من اکثریته ... بعدشم سطح خیانت تو خانوما خیلی کمتر از آقایونه خانوما وفادارترن 

من خودم یه زنم-اما خیانت دو سر داره-این ما زناییم که به هم خیانت می کنیم

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم

بچه ها من شش سالع باعشقمم بعد چندوقت پیشا فهمیدم خیانت کرده ولی ب روش ک اوردم یجوری ماست مالی کرد ک خودمم باورم شد ک خیانت نکرده ولی قبلش شک کرده بودم خودم و خاستم مطمئن شم پیگیر شدم ک اره وقتی که میخاستیم جداشیم و بحث داشتیم این خیانت کرده حالا بنظرتون ازدواج ک کردیم ادم میشه یا نه بازم امکانش هست خیانت کنه