2733
2734
عنوان

داره خیاانت میکنه یعنی؟؟؟؟

355 بازدید | 25 پست

دوست پسرم چند ماه پیش با دوستِ دخترعمش بهم خیانت کرد.البته دخترعمش فکرکرد ک مااز هم جدا شدیم واس همین چیزی بهش نگفته بود.وگرنه دخترعمش همیشه هوامو داشته...

ما رابطمون داره کم کم جدی میشه و حتی دیروز با مامانش اینا رفتیم بیرون و اینا.

امشب گفت ک با دختر عمش و دوتا بچه هاش دارن میرن بیرون شام.

گفت پیام میدم بهت ولی فکر و ذهنم همه اونجاست.میترسم باز....😢😭

نمیدونم چیکار کنم.شما بگیدددد

ب دختر عمش زنگ بزن 

👇💔👇                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "مجـازے"عاشق میشے..."مجـازے"دیـوونـشے..."مجـازے"بوسـش میڪنے..."مجـازے"بـهش حـساس میشے..."مجـازے"حواسـت بهش‌هسـت...اخــرشم..."مجـازے"تـرڪت‌میڪنہ..."مجـازے"دلـتـو میشـڪونہ...↩💗ــــــ\/ــ\/ـــــ💔...                                                 دنیـا از اولشم میزوݩ ݩبود..."شـیـطـان"عاشق "خـدا"بـود..."خـدا"عاشق"آدم"بود..."آدم"عاشق"حـوا"...😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اخ منم مشكل تورو دارم ولي طرف بهم خيانت نكرد از بس گير دادم تو خائني رفت 

چيكارس پسره

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
نی نی سایت یه سری کاربر داره اصن تایپیکو نمیخونن میان میگن ول کن بابا جدا شو بابا طلاق بگیر بابا حوص ...

تاپیک روکامل خوندم اتفاقا ولی پسره یه دفعه خیانت کرده شخصیت خودشوبیاره پایین باپسره بمونه؟

ببین شاید الکی شک کردی من میگم صبر کن مشخص میشه ... بعدشم همه مردای متاهل دارن خیانت میکنن دوست پسر تو که شوهرت نشده بوده و خیانت کرده... همه مردا یه بار تو عمرشون همچین غلطیو کردن 

تاپیک روکامل خوندم اتفاقا ولی پسره یه دفعه خیانت کرده شخصیت خودشوبیاره پایین باپسره بمونه؟

خب شما شاید نشناسی اون پسرو شاید پشیمون شده باشه والا اینجا همه خانومای متاهل میگن شوهرمون دوست دختر داره این پسره که تعهدیم نداشته یه غلطی کرده 

اخرش متوجه نشدم دوست پسرا خیانت میکنن یا شوهرا یکی توضیح بده 

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2706