1874
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

اره خیلی 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام گلای تو خونه😐😊نی نی سایتتت فقط منو کم داشت به همین برکت قسم😌بـه لطف خدا قراره مـامـان بشـم یـه مـامـان دهـه هفتـادی😍خداروشڪر کـه منـو تـو ❤مــا❤شدیـم.تـو بزرگتـرین داراییـع منـی محـالـه جـز تـو آرزویـی کنــم😘۹۹/۹/۹یه اتفاق خوب😢😍خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه روزی ۳۶۰‌ ‌مرتبه سوره ی توحید به نیت جوادالائمه و دعای معراج واسه نی نی دار شدن مجربه دیدم حاجت گرفتن.توسل به شهید ابراهیم هادی عزیز هم که معجزه میکنه.اگر تو امضات *صلوات*نوشته بودیو لایکت کردم بدون واست فرستادم.بعضی وقتام حس لایک کردن نیست ولی هرکیو دیدم واسش میفرستم خیالتون جمع جمع😁میشه واسه سلامتی آقا امام زمان و حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنین.یه دنیا ممنون❤

اره شده خیلی وقتها...و خدا اینقد قشنگ حرفموو شنیده و دعامو قبول کرده ک حس کردم خدا کنارمه و بهم میگه دیدی شد ☺💙

زَن قـِــداسَـــــت دارَد......بــَــرای با او بـــودنَ بایــــدمـــــــَرد  باشـی نــه نــــَــــر.....
1911

آره شکست بد شکست ولی بعد اون دیگه یادم نمیاد ک چیزی من از پا دربیارهچون بعد اون اتفاق کلا از کسی هیچ انتظاری ندارم و میدونم همه چیز از همه کس بر میاد ب کسی اعتماد ندارم جز خودم ....بعد اون جریان نماز ترک کردم چون خدا جوابم نداد 

گر خواهی نشوی همرنگ...رسوای جماعت باش🍁😜♦♣♥♠

اره دلم عادت کرده ب شکستن های زن بابای بی انصافم

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
1826

من ٣ سال پيش يه جوري دلم شكست كه ... 

هنوزم غمش باهامه

تویی که چشت به امضام افتاد ؛بله با شما ام : منتظر خبرای خوب باش که به زودی بهت میرسه😎                               این دفعه الکی و شوخی و وعده و وعیدم نیست ؛ بشین و تماشا کن 😌                                                             خبر خوش شما که رسید برای حال دل خوب منم دعا کنید به عنوان مژدگانی💗