2410
2553
عنوان

به نظرتون به جاریم پیام بدم که پیش کی بینیشو عمل کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 62 پست
برو‌پیش دکتر جهانیان 

چقدر میگیره تهرانه 

اسم کاملش چیه

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر وقت دیدیش بپرس

👇💔👇                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "مجـازے"عاشق میشے..."مجـازے"دیـوونـشے..."مجـازے"بوسـش میڪنے..."مجـازے"بـهش حـساس میشے..."مجـازے"حواسـت بهش‌هسـت...اخــرشم..."مجـازے"تـرڪت‌میڪنہ..."مجـازے"دلـتـو میشـڪونہ...↩💗ــــــ\/ــ\/ـــــ💔...                                                 دنیـا از اولشم میزوݩ ݩبود..."شـیـطـان"عاشق "خـدا"بـود..."خـدا"عاشق"آدم"بود..."آدم"عاشق"حـوا"...😔💔
2720

میتونی بگی برای یکی از دوستامه بعد رفتی عمل کردی نگو پیش کی عمل کردم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
نه نپرس. از زیر زبونش،بکش😂

دقیقا منم میخوام یه جوری بپرسم فکر نکنه برا خودم میخوام

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم
2714
قیمتش بستگی به بینی داره میبینه قیمتشو میگه برا شوهرمن اسفند شد ده تومن

من ببینیم کاملا استخوانی ولی یه کوچولو انحراف تیغه داره 

حتی اینجام عکس گذاشتم همه گفتن دیوونه شدی

ولی عاشق دماغ عملیم 

راضیم تا ۲۰هم هزینه کنم ولی عالی دربیاد

برو‌پیش دکتر جهانیان 

بینی دختر برادرشو دیدم خودش عمل کرده بنظرم کج اومد البته اگ اون جهانیان باشه ک میدونم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2706