2703
2553
عنوان

به نظرتون به جاریم پیام بدم که پیش کی بینیشو عمل کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی تا حالا نپرسیدی 

نه 

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم
2720

پیام نده هروقت دیدیش و نشستین ازاینور اونور حرف میزنین بحثشو کوتاه پیش بکش مابین حرفات بپرس مستقیمم نپرس ک فک کنه میخای مث اون بشی یا چون عمل کرده توام ازش تقلید کردی

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

بنظرم هر وقت دیدیش بگو یکی از دوستام پیش فلان دکتر عمل کرده اصلا راضی نیست میخاد بره ترمیم .منم بهش گفتم دماغ جاریم خیلی خوشگل شد.اسم دکترت چیه؟

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
بگو برا دوستم میخوام

نه چرا اینجوری بگه بعدا بفهمه پیش دکترش رفته زشت میشه که 

اخه چیز بدی نیست که بخواد دروغ بگه 

شما هم که وقت زیاد داری تا بعد از عید حتما تا قبلش میبینیش ازش بپرس اگه راحت نیستی پیام بدی

2714
بستگی به شخصیت جاریت داره🤪

بد نیست میگه 

ولی خب صدر صد به مادرشوهرم میگه اونم می‌پرسه میخوای عمل کنی وبه بقیه میگه 

حالا اگه عمل نکنم ضایع میشم

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم
بد نیست میگه  ولی خب صدر صد به مادرشوهرم میگه اونم می‌پرسه میخوای عمل کنی وبه بقیه میگه  ...

عزیزم تابعدعید خیلیه ازالان نگو جو ننداز ک میخای عمل کنی 

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
ب شوهرت بگو از شوهرش بپرسه😂😐

خخخاتفاقا هر وقت میریم خونه مادر شوهرم به شوهرم میگم اگه اونا هم بودن حرفشو پیش بیار منم یهو میپرسم ممکن برا خودم میخوام

ولی هیچ وقت باهم رفتنمون یکی نمیشه 

برو پیش دکتر گنجه خسروی 

خوبه چقدر میگیره 

2706