2726

من تصمیم جدی گرفتم که بعد عید عمل کنم

جاریم ۵سال پیش عمل کرد واقعا بینیشو عالی شده انقد مشکل داشت دماغش حتی صداشم بعد عمل عوض شد.خیلی دوست دارم بدونم کی عملش کرده برم در موردش تحقیق کنم از حالا

از یه طرفم نمی‌خوام تو خانواده شوهرم چو بیفته میخوام عمل کنم ،وباهاش رو در واسی دارم،راحت نیستم ،

ضایع نیست پیام بدم تو وات یا صبر کنم هر وقت دیدنش بگم

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب میتونی وقتی دیدیش یجوری بحثش رو پیش بکشی

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

اگه کسی رو دارید تو فامیل خودتون که بینیش بده بگو واسه اون میخای

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...
اگه راحت نیستی نپرس

نه اصلا می‌دونم همه جا پر میشه میخوام عمل کنم

یه وقت نشه ضایع میشم

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم
2706