2137
2106
عنوان

به نظرتون به جاریم پیام بدم که پیش کی بینیشو عمل کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 62 پست

بنظرم هر وقت دیدیش بگو یکی از دوستام پیش فلان دکتر عمل کرده اصلا راضی نیست میخاد بره ترمیم .منم بهش گفتم دماغ جاریم خیلی خوشگل شد.اسم دکترت چیه؟

من با مادر شوهرم تو یه ساختمون زندگی میکنم.اوایل فکر میکردم راحت میشم... از کرایه خونه دادن خیلی بهتره..درسته کرایه خونه نمیدم اما بعد گذشت سه سال دیگه آرامشم کامل از دست دادم.تا یک سال اول همه چی خوب بود از سال دوم کم کم شروع شد الان من به مرض جنون رسیدم...شوهرم حاظر نیست از این جا بلند شه و به قول معروف جای مفت بهش مزه کرده...تار های موهام کلی سفید شده و کلی از قسمت های بدنم میپره از اعصاب...بچم و اختیارش از دستم رفته و هر دفعه با رفتنش به اونجا من حرصم میگیره و با امید روزی ام که برا بچم نفر اول زندگیش باشم...از ی طرف میگم جدا شم اخه اخلاق شوهرمم یخورده بده اما قابل تحمله...گاهی با خودم میگم کنار مادرشوهر زندگی کردن قطعا راحت از یه عمر ندیدن بچمه.خونه دارشدنمم تقریبا غیر ممکنه..اما من به خدا امیدوارم هرچند که خدا روشو ازم برمیگردونه....از همه دوستای نی نی سایتی خاهش میکنم برا خونه دار شدنم دعا کنن...یه خونه که مال خودم باشه و هردفعه منت سرم ‌نذارن بابتش..😭😭😭🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ب شوهرت بگو از شوهرش بپرسه😂😐

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.
بگو برا دوستم میخوام

نه چرا اینجوری بگه بعدا بفهمه پیش دکترش رفته زشت میشه که 

اخه چیز بدی نیست که بخواد دروغ بگه 

شما هم که وقت زیاد داری تا بعد از عید حتما تا قبلش میبینیش ازش بپرس اگه راحت نیستی پیام بدی

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
بد نیست میگه  ولی خب صدر صد به مادرشوهرم میگه اونم می‌پرسه میخوای عمل کنی وبه بقیه میگه  ...

عزیزم تابعدعید خیلیه ازالان نگو جو ننداز ک میخای عمل کنی 

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
ب شوهرت بگو از شوهرش بپرسه😂😐

خخخاتفاقا هر وقت میریم خونه مادر شوهرم به شوهرم میگم اگه اونا هم بودن حرفشو پیش بیار منم یهو میپرسم ممکن برا خودم میخوام

ولی هیچ وقت باهم رفتنمون یکی نمیشه 

2165

هر وقت دیدیش بپرس

👇💔👇                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "مجـازے"عاشق میشے..."مجـازے"دیـوونـشے..."مجـازے"بوسـش میڪنے..."مجـازے"بـهش حـساس میشے..."مجـازے"حواسـت بهش‌هسـت...اخــرشم..."مجـازے"تـرڪت‌میڪنہ..."مجـازے"دلـتـو میشـڪونہ...↩💗ــــــ\/ــ\/ـــــ💔...                                                 دنیـا از اولشم میزوݩ ݩبود..."شـیـطـان"عاشق "خـدا"بـود..."خـدا"عاشق"آدم"بود..."آدم"عاشق"حـوا"...😔💔

میتونی بگی برای یکی از دوستامه بعد رفتی عمل کردی نگو پیش کی عمل کردم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2183