1920
1924

من تصمیم جدی گرفتم که بعد عید عمل کنم

جاریم ۵سال پیش عمل کرد واقعا بینیشو عالی شده انقد مشکل داشت دماغش حتی صداشم بعد عمل عوض شد.خیلی دوست دارم بدونم کی عملش کرده برم در موردش تحقیق کنم از حالا

از یه طرفم نمی‌خوام تو خانواده شوهرم چو بیفته میخوام عمل کنم ،وباهاش رو در واسی دارم،راحت نیستم ،

ضایع نیست پیام بدم تو وات یا صبر کنم هر وقت دیدنش بگم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بذار دیدیش بگو

👈کرونا خوردمون😐/99/9/9به امید حق علیه باطل سایت درست شده😅قانون جذب   😅😮آرزو به دلمون موند یه روز سایت درست باشه😯بانوی نینیسایت و لواشک1395ترکیده هستم😖😖😭😭😭عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ(شوشو😷آخایی😠آقایی😱کراش😷تودلی و کنجد🙊آز😤سِز😸اقدام😺😯تامام😖پِری😷عجقم😷عجیجم😢اسی😜پشمام😖کیوت😡😡😐پیک😷فندق😞رل💀به من چه؛به توچه😐)
1922

به نظرم نزدیک تاریخی که قرار عمل کنی پرس جو کن از اول نزار حرف حدیث پیش بیاد

خانوم‌مهربونی که درمورد  درمان تبلی تخمدان به خانوم های دیگه راهکار درست میدی از همین جا برای‌خودت تمام عزیزانت از خدا خیر میخوام‌تنت سلامت🌹🌹🤩🤩🤩
1911

خوب میتونی وقتی دیدیش یجوری بحثش رو پیش بکشی

🐞 وَ مِن شَرِّ حاسِدٍ اِذا حَسَد🍄 i live just for you amin❤ ..                                                                  خانم امیدوار هستم 😊                       هیچوقت گول ظاهر کسیو نخورید! یه نفر گول ظاهر منو خورد! من الان دیگه گول ظاهر ندارم🤧                            ...  ماسک بزن هموطن😷                             
1904

صبرکن دیدیش بپرس.

وازش مشورت بگیر،وبگو تا حتمی نشده نمیخوام کسی بدونه.

دوم اینکه بستگی ب نوع بینی تونم هست

من از آن روز که در بند توام فهمیدم❤ زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد❤  

پیام نده هروقت دیدیش و نشستین ازاینور اونور حرف میزنین بحثشو کوتاه پیش بکش مابین حرفات بپرس مستقیمم نپرس ک فک کنه میخای مث اون بشی یا چون عمل کرده توام ازش تقلید کردی

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
1918