2733
2734
عنوان

مامانا بیاین به هم روحیه بدیم تا حالا شده کم بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 44 پست
چند ماه اول همینطوری عزیزم، همش میگی چه غلطی کردم بچه آوردم آرامش و آسایش از خودم گرفتم، ولی یواش یو ...

از چه ماهی نگرفت؟

دقیقا منم بعضی وقتها پشیمون میشم.هر چند میدونم ناشکریه

آخه من با سختی این بچه رو به دست آوردم

یکی دو سال دوا درمون کردیم.وقتی ناامید شده بودیم خدا این بچه رو بهمون داد

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  
داشته باشه.عزیزم بچه ای که بخواد تپل بشه با شیر یا شیر خشک یا غذا میشه بلاخره.من خودمم با همین مشکل ...

چه میدونم.این دکترها هم خیلی سخت میگیرن و مدام به آدم احساس گناه میدن

دکترش میگه بچه های تپل به احتمال ۵۰ درصد چاق میمونن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چه ماهی نگرفت؟ دقیقا منم بعضی وقتها پشیمون میشم.هر چند میدونم ناشکریه آخه من با سختی این بچه رو ...

منم دخترم بعد ۷ سال اوردم که دوسالش دوا درمان بود، از روز اول نگرفت، دیگران هم هی اصرار تو رو همه وایستادم گفتم نمیخوام شیر بدم،بچه ام ضجه میزد میگفتن سعی کن شیر خودت بدی، ضمنا چاقی لاغری به شیرخشک ربطی نداره، دختر من از اول شیرخشکی الان ۲۱ ماهش با وزن ۱۰ کیلو ،دختر خاله ام شیر مادر میخورد ۴ ماهه ۹ کیلو ،بعد یکسال هم وزن بچه اش خودش اوکی شد ،دکترت فکر کنم خل تشریف داره

😍😍😍 عزیززززززم لذت ببر پسر منم ۱/۵سالشه پدرمو دراورده کارش فقط با اشپز خونس میره قابلمه هارو از ...

عزیزدلم.یعنی میشه پسر منم راه بیفته این ور اون ور من عشق بکنم

خدا کنه زودتر به سنی برسه که غذا بخوره دیگه دغدغه شیر خشک و شیر مادر نداشته باشم

2728
منم دخترم بعد ۷ سال اوردم که دوسالش دوا درمان بود، از روز اول نگرفت، دیگران هم هی اصرار تو رو همه وا ...

دقیقا.به منم میگن به بچت گرسنگی بده.مگه میشه آخه

الان چند روزه شیرخشکش رو قطع کردم.دلم آتیش میگیره از گریه هاش

ماشالا نه کیلو؟پسر منم فکر کنم ۴ ماهش تموم بشه همین وزنو میگیره.دکترش گفت وزنش فاجعه هست

2738
دقیقا.به منم میگن به بچت گرسنگی بده.مگه میشه آخه الان چند روزه شیرخشکش رو قطع کردم.دلم آتیش میگیره ...

ببین شیر خشک کم کم بده ،یکم رقیق کن ،مثلا بجای ۳ پیمانه دو پیمانه بریز 

2706