2703
2553

توی این سه ماه و نیم که خدا بهم بچه داده بارها کم آوردم 

مثل الان که هر کاری کردم باز سینمو نگرفت و مجبور شدم شیشه بدم

حالا هم شوهرم برده تو اتاق خوابش کنه که تو خواب بهش شیر بدم

خودمم با کمر درد افتادم رو مبل.از بس باید با راه رفتن شیر بدم بهش

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
   من فعلا باردارم از بس مشکلات داشتم، کم آوردم جدیدا همش گریه میکنن توانی برای نگه د ...

بچه چندمتونه؟

من بر خلاف بقیه مامانا اصلا حوصله اعصاب خوردی ندارم.بچه شیر نمیخوره شیر خشک بده.چرا هم خودتو اذیت میکنی هم بچتو.والا سخت بگیری سخت میگذرخ.دختر من الان ده سالشه یک هزارم مشکلاتی که تو نی نی سایت میبینمو ما نداشتیم

چه زود کم آوردی گلم تازه اول راهی خدا حفظش کنه

ممنون.آخه از اول شیر خوردنش معضل شده.دکترشم هشدار داده فقط شیر مادر باید بخوره

بچم عادت کرده بوده به شیشه.همش داره گریه میکنه

2714

چند ماه اول همینطوری عزیزم، همش میگی چه غلطی کردم بچه آوردم آرامش و آسایش از خودم گرفتم، ولی یواش یواش خوب میشن، من دخترم یک روز سینه نگرفت منم سخت نگرفتم بهش شیرخشک دادم،این روزا میشه خاطره

من بر خلاف بقیه مامانا اصلا حوصله اعصاب خوردی ندارم.بچه شیر نمیخوره شیر خشک بده.چرا هم خودتو اذیت می ...

آخه اضافه وزن داره.

😍😍😍

عزیززززززم لذت ببر

پسر منم ۱/۵سالشه پدرمو دراورده کارش فقط با اشپز خونس میره قابلمه هارو از تو کابینت خالی میکنه میشینه توش خیلی جیگره صبح بهش گفتم بیشین  لبو لوچشو اویزون کرد جیغ بنفش کشید خیلی نازک نارنجی شده

آخه اضافه وزن داره.

داشته باشه.عزیزم بچه ای که بخواد تپل بشه با شیر یا شیر خشک یا غذا میشه بلاخره.من خودمم با همین مشکل اضافه وزن از اول روبرو بودم.دخترم ماشالا خوش اشتهاس از بدو تولد.الان که خودش عقل رس شده میبینم داره رعایت میکنه

2706