2410
2553
عنوان

کی به خاستگارم بگم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1441 بازدید | 109 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگو اولش بذار ببین سر چیزای دیگه اصلا تفاهم دارید یا نه بعدا که خواست جدی بشه بگو .چون مطمئن باش تعداد کمی ازشون میرسه به مرحله جدی .بعدم بگو نمیخواستم همه بدونن ترجیح دادم اگه تفاهم داشتیم سر موارد دیگه بگم و گرنه قصد فریب کاری نداشتم به نظرم اگه منطقی و باشعور باشن حرفتو میفهمن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2720

جادوگر شهر اوز بود نه بز 😐😐😐

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2714
ازدواج سربگیره بعدابفهمن چی؟فامیلاشون بگن چی؟این قضیه پنهان کردنی نیست

و مهم تر از همه غیر از اینایی که شما گفتی ، حق یک انسان هست. 

این خانما خودشون هم اگه خواستگاران قبلا زن گرفته باشه اینو میگن ؟

طلاق گرفتن ابدا عیب نیست . ابدا .

اما حق دو طرف هست که بدونن شریکی که انتخاب کردن قبلا ازدواج کرده .

از اول زندگی نمیشه با بی اخلاقی و پنهان کاری رفت جلو

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

منم عقد کردم باکره جدا شدم با همسرم دوست بودیم کلی اصرار کرد ب ازدواج گفتم من ی بار عقد کردم گف خب چی. شده مگ وپذیزفت بااینک خودش قبول کرد ومن حتی چت سری چون میدونستم حساس گفتم ن نمیخوام بعدا اذیت بشم ولي بازم چن باری اوایل تو دعواها سرکوفت میزد ی روز دیگ حسابی آمپر چسبوندم و برای همیشه تمومش کرد ب نظرم همون اول بگو یا قبول میکنه یا فدای سرت 

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] 
2706