2410
2553
عنوان

برای درمان عفونت چی خوبه خانوما

139 بازدید | 11 پست

دوستان عزیزم خواهرم ۱۹ سالشه فک میکنه عفونت گرفته نمیخواد بره دکتر بخاطر کرونا میگه شکمم تیر میکشه گاهی ، ترشح هم داره ، از عطاری برای داروی گیاهی گرفتیم ۴ نوع بود اسماشون دقیق نمی‌دونم بابونه پنیری.... اینجور چیزا ، شما راه حل بهتری دارین کامل خوب شه ؟ ممنون از پاسختون😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

همون پماداهستنا کلوتریمازول یک درصد اونو موضعی بزنه روپوست اون ناحیه شرتم نپوشه یکی دوروز کامل رفع میشه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

🤔🤔🤔🤔

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭