1874
1935
عنوان

از کجا میشه فهمید کمر باریکم؟

401 بازدید | 32 پست

زندایی شوهرم جلوی خانواده شوهرم همش میگه عروس ما کمر باریکه عروس باید کمر باریک باشه😑

ینی زیادی لاغره؟خب منم لاغرم 

چرا کسی منو نمیگه؟😂

از کجا بفهمم کمر باریکم؟

منم کمرم باریکه ولی دیگ نخم 😂😂😂اندازش خوبه بابا

سخته که حرف هات رو نفهمن ولی سخت تر اونکه حرف هات رو به اشتباه بفهمن 💔احترام‌بگذاریم، توهین نکنیم، دل نشکنیم ،نفرین بیخود نکنیم،بفهمیم اینجا قلب ها مجازی نیست ❣کاش خداوند به من اونقدر قلب بزرگی میداد که هیچ وقت، از هیچ کس نمیرنجیدم.اگر سکوت میکنم احمق نیستم فقط برای خودم ارزش قاعلم چون توهین کردن (مثل خودت )تو شخصیت من نیست 😉🙂کاربر محترم و مودب سایتم 😊هرکسی با نظر من مخالفه جمع کنه از نی نی سایت بره😁😒

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

فازش چیه حالا اینو جلو جمع میگه؟؟

به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                                                                              

باریکی نمیدونم ولی اندازه دورشکم از بالای ناف بیشتر از ۸۹ باشه چاقی شکم هست

اگردوستداری تو زندگیت معجزه بشه😊😊💚💚💚حتما کتاب"سلام برابراهیم"بخون عاشقش میشی🌹🌹💚💜💚💜😍😍😍🙏🙏🙏
1911
1826

هیکلم خوووشگلهههه همش قربون صدقه خودم میرماا😍😍😍😂😂😍😍😍

👇💔👇                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "مجـازے"عاشق میشے..."مجـازے"دیـوونـشے..."مجـازے"بوسـش میڪنے..."مجـازے"بـهش حـساس میشے..."مجـازے"حواسـت بهش‌هسـت...اخــرشم..."مجـازے"تـرڪت‌میڪنہ..."مجـازے"دلـتـو میشـڪونہ...↩💗ــــــ\/ــ\/ـــــ💔...                                                 دنیـا از اولشم میزوݩ ݩبود..."شـیـطـان"عاشق "خـدا"بـود..."خـدا"عاشق"آدم"بود..."آدم"عاشق"حـوا"...😔💔
شکم؟ یا دور کمر؟ اونجا که رفته تو؟

ازبالای ناف دور کمر اندازه میگیرن بالای ۸۹ سانت چاقی

اگردوستداری تو زندگیت معجزه بشه😊😊💚💚💚حتما کتاب"سلام برابراهیم"بخون عاشقش میشی🌹🌹💚💜💚💜😍😍😍🙏🙏🙏