2726
انشاا... شما هم به سلامت فارغ بشین و نی نی تونو بگیرید بغلتون 

الهی آمین عزیزم 🙏

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاا... خدا صدامو بشنوه دو تا انتقال دادن برام .اخرین بسته جنین فریزم بود اگر نشه باید از اول برم ه ...

عزیزززم ۱۰۰صلوات نذر کردم اگه مثبت بود حتمااا بگو بفرستم برات یـــا خدا خودت دل این دوستمونو شاد کن 🙏🙏🙏🙏

همسـرم  ارامــش زندگـیمه 💑
2728
عزیزززم ۱۰۰صلوات نذر کردم اگه مثبت بود حتمااا بگو بفرستم برات یـــا خدا خودت دل این دوستمونو شاد کن ...

فدای شما بشم انشاا... شما هم به سلامت فارغ بشید و نی نی توتو بغل بگیرید حتما فردا خبر میدم دلم خیلی شکسته بار سوم انتقالمه بار اول باردار شد منتها هشت هفتگی ایست قلبی کرد بار دوم انتقال دادم به ازمایش نرسید پریود شدم و ازمایشم منفی شد این بار سوم و راهم دوره تهران رویان میرم همسرم ازواسپرم تو شهر خودمون میگفتن جنین اهدایی بگیرین اما تو رویان ازش اسپرم گرفتن .منتها رویان خیلی شلوغه تصمیم گرفتیم اگر زبونم لال نشه این بار بریم مرکز مام پیش دکتر نصر .تو این مدت به خاطر کرونا همش با ماشین خودمون رفت و امد کردیم واقعا سخته خدا خودش نجاتمون بده😭😭😭

فدای شما بشم انشاا... شما هم به سلامت فارغ بشید و نی نی توتو بغل بگیرید حتما فردا خبر میدم دلم خیلی ...

قربونه دلت برم چقدررر سختی کشیدی😞😞😞😞بخدا امشب تا صبح برات دعا میکنم نماز صبحم فراموشت نمیکنمممم تا تموم شد دستام میره بالا واسه تو دعا میکنم ب حققق امام حسین ک باردار باشی و بسلامتی بغلش کنی ب حق امام رضا از امشب خودم کلی برات صلوات میفرستم الهی الهی الهی ک امشب صدامونو بشنوه خدای بزرگ🙏🙏

همسـرم  ارامــش زندگـیمه 💑
2706