2410
2553

چشم حتما دعات میکنم گلم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

الهی به حق خانم فاطمه زهرا  نی نی اومده تو دلت عزیزم‌توکلت برخدا 

علائم نداری؟؟

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2714
نه والا فقط امروز درد پریودی دارم همش احساس میکنم قراره پریود شم 

گلم تو بارداری اوایلش درد پریودی همه دارن 

تست نزدی؟؟

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
چندتا انتقاال دادی ب حق امام حسین دوقلو بشه و بسلامتی زایمان کنی😍😍🙌🙌

انشاا... خدا صدامو بشنوه دو تا انتقال دادن برام .اخرین بسته جنین فریزم بود اگر نشه باید از اول برم همه مراحلو.

نه نتونستم گفتم اگر قرار ناراحت بشم همون فردا ناراحت بشم اگر بی بی میزدم اعصابم خورد میشد 

حق داری عزیزم

اخه خیلی ها هم درد پریودی داشتن و منفی شده نمیدونم ک 😭😭😭

دلت رو‌بد نکن عزیزم توکلت برخدا

2706