1920
1924
عنوان

آخ که چقدر دلم میخواد خفت کنم( انتقام_هستم)

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 55 پست

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

این کیه چرا همه حرفشو میزنن؟

من یه دختریم،ک آرزو دارم مستقل‌شم♥من یه خونه کوچولوموچولو موخوام...کاشکی بتونم اونو صاحب‌شم...هرجا ک باشم هرکی ک باشه!بایدمستقلشم...  میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من،میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من  اگ‌مجردم‌اگ‌مستقلم...اگ‌مستقلم‌اگ‌مجردم               زندگیمو‌ دوستدارم،مستقلیو دوستدارم،زندگیمو دوستدارم،مستقلیو دوستدارم...(البته‌الا‌ن‌نمیتونم.چرا؟چون-»پول«-ندارم😐)(ولی‌شما‌برام‌ی‌دعا‌کن‌دمت‌گرم♥)
برا منم میکنه😂😂😂😂😂

اسمش ترسناک😱😱

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
😂😂خو کیه؟لایک کنه مگه چی میشه😐

نمی‌دونم ی کاربر به اسم انتقام_هستم

تک تک پستامو لایک می‌کنه🤦🏻‍♀️الانه سرمو بکوبونم تو دیوار

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
1911
1904
دستش از سایت کوتاه کاربریش حذف شده بهتر که حذف شده فقط می تونه لایک کنه

نه بابا ، تعلیق بشه بازم نمیتونه لایک کنه

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
فهمیدی به منم بگو جوابمو نمیدن که

باش :)

من یه دختریم،ک آرزو دارم مستقل‌شم♥من یه خونه کوچولوموچولو موخوام...کاشکی بتونم اونو صاحب‌شم...هرجا ک باشم هرکی ک باشه!بایدمستقلشم...  میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من،میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من  اگ‌مجردم‌اگ‌مستقلم...اگ‌مستقلم‌اگ‌مجردم               زندگیمو‌ دوستدارم،مستقلیو دوستدارم،زندگیمو دوستدارم،مستقلیو دوستدارم...(البته‌الا‌ن‌نمیتونم.چرا؟چون-»پول«-ندارم😐)(ولی‌شما‌برام‌ی‌دعا‌کن‌دمت‌گرم♥)
1918