2737
2734
عنوان

عروسی و کرونا

125 بازدید | 12 پست

هفته پیش عروسی خواهرزاده ام بود من که نرفتم ولی بعدش رفتم پیشش کادوش رو دادم و الان خیلی از اعضای خانواده ام درگیر شدن دارم دیوونه میشم خیلی نگران پدربزرگ و مادربزرگمم مطمئنم که خودمم درگیرم چون بعد عروسی همشونو دیدم ولی بیشتر نگران آدمایی هستم که این هفته باهاشون در ارتباط بودم دارم دیوونه میشم هیچ علائمی فعلا ندارم 😑😔😪😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امشب عروسی پسر خواهرمه فقط  رفتن آرایشگاه و آتلیه وتمام بدون هیچ کس

خداکرونا رو لعنت کنه😔

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
نمیدونم خودم پشیمونم ولی باید کادوش رو میدادم لازم داش

خب میذاشتی دوسه هفته بعد عزیزم 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738
امشب عروسی پسر خواهرمه فقط  رفتن آرایشگاه و آتلیه وتمام بدون هیچ کس خداکرونا رو لعنت کنه😔

تو این وضعیت بهترین کار ممکن و کردن دمشون گرم واقعا ...خوشبخت بشن ایشالا

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
پول تالار رو هنوز کامل نداده بود و کلی بدهی داش

کارت به کارت میکردی اگه انقد احتیاج داشت بعد میرفتی یه سری بهشون میزدی

بیماری هست تو دنیا شوخی نیس 

کارت به کارت میکردی اگه انقد احتیاج داشت بعد میرفتی یه سری بهشون میزدی بیماری هست تو دنیا شوخی نیس& ...

البته انشاالله که خیر باشه وهیچ اتفاقی پیش نیاد 

تو این وضعیت بهترین کار ممکن و کردن دمشون گرم واقعا ...خوشبخت بشن ایشالا

ممنون عزیزم 😍انشاالله