2733
2734
عنوان

استرس بارداری

64 بازدید | 8 پست

ایا باید حرکت بچه رو تو هفته یازده تا دوازده حس کنیم؟من فردا قراره برم غربالگری ولی هیچ حرکتی حس نمیکنم استرس گرفتم ویارم ندارم زیاد.بعد برا سونو و آزمایش غربالگری ناشتا برم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام من الان ۱۸ هفتمه هنوز حرکت حس نمیکنم

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

منم هفته ی دوازدهم😍

زوده واسه تکون خوردنش.ویارم بعضیا دارن بعضیا نه نگران نباش

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2738
سلام خانومای باردار😍 میشه دعا کنید خدا هرچه زودتر به من هم یه بچه سالم بده؟ 

سلام عزیزم واست دعا کردم انشاءلا زودی مامان بشی❤

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹