2737
2734
عنوان

برای این دل شکسته دعا کنید

62 بازدید | 11 پست

دلاتون پاکه شاید خدا دعاتونو قبول کرد 

هم حال روحیم بده هم حال جسمیم فقط همینو بگم که برام دعا کنید 

دلم میخواد معجزه شه منم مامان شم 

ان شاءالله حال دلو جسمت خوب خوب بشه اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا؟ اگر میشه یه کوچولو توضیح بده مشکلت چیه البته اگر مشکلی نیست و قابل بیان کردنه

نمیدونم چی بگم اونی که دکترا جوابش کردن فقط یه سرطانی نیس من چند ماه پیش کرونا گرفتم و یا سری علائم تا الان تو بدنم موند یه ماه بود حالم خوب بود الان چند روزه دوباره علائمم انگار برگشته یا دوباره گرفتم میدونی از اون موقع تا حالا رفتم دکترو خوب نشدم دکتر گف دیگه نیا من بچه ندارم پلی کیستیکم قرار بود برم دکتر اقدام کنم چند ماهه همش میخوام برم دکترو نمیشه انگار واقعا خدا نمیذاره این ماهم نشد برم شوهرمو خونوادمم میگن بس کن دیگه از دستت خسته شدیم 

نمیدونم چی بگم اونی که دکترا جوابش کردن فقط یه سرطانی نیس من چند ماه پیش کرونا گرفتم و یا سری علائم ...

عزبزم اینکه ناراحتی نداره

خدا بزرگه

راستش یه اشنایی داشتیم بچه دار نمیشد 

بعد دفت شیراز بچه کاشتن واسش

اصلا به هیچ کسم نگفتن

بعد باردارشد الان زایمان کرده ویه پسر سرومروگنده اورده

عزبزم اینکه ناراحتی نداره خدا بزرگه راستش یه اشنایی داشتیم بچه دار نمیشد  بعد دفت شیراز بچه ...

الان دیگه به اون فک نمیکنم میدونی از زندگی طبیعیم ساقط شدم من دیگه اون ادم سابق نشدم الانم که انگار دوباره گرفتم چی بگم عزیزم اخه حال جسمیم بده الانم تنهامو کسی نیس برم دکتر همه بدنم انگار نبض میزنه 

2738
الان دیگه به اون فک نمیکنم میدونی از زندگی طبیعیم ساقط شدم من دیگه اون ادم سابق نشدم الانم که انگار ...

خودت با مامانت برو

کرونا که دارو نداره

ازیترومایسین میدن

این دبعه هم به راحتی کرونا را شکست میدی

اصلا نگران نباشگفتم چرا ناراحتی واسه همین؟

بی خیال ابجی

مایعات زیاد بخور فکرای منفی هم نکن استرس الکی به خودت وارد نکن

باید دوره اش تموم بشه گلم

خوب میشی به زودی زود

زنگ برن به مامانت یا خاهرت یا داداشت یا دوستت یا اگر کسی نبود خودت برو دکتر .فقط استرس به خودت

خودت با مامانت برو کرونا که دارو نداره ازیترومایسین میدن این دبعه هم به راحتی کرونا را شکست میدی ...

رفتم دکتر اکسیژنمو هربار میگیرن میگن هیچی نیس به دکتره میگم دوباره گرفتم حتما میگه نه فک نکنم شما الان چندماهه تنگی نفس داری سرم زد اومدم به خدا خسته شدم از مریضی