2733
2734
عنوان

نوکری خدمتکار

7617 بازدید | 156 پست

سلام.

میگم کسی نوکری برده ای پیش خدمتی خدمت کاری نمیدونم هر کوفتی ک بگین نمیخواد؟؟؟یه ۲۰ تومنم شبش بزار کف دستمون دیگ هرکاری کردیم کاری نیست تو اینستام ک فقط اینا نوشته 

کسی هست؟

وات؟؟؟🔫😐

نوکر و برده تو اینستا یه چیز دیگستااا

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کار هست گلم کدوم شهری؟

ما یکی رو میشناسیم،خدمتکار یه خونه هست هفته ای روز میره از صب تا ظهر،تمیزکاری خونه و درست کردن نهار 

مزد خوبی هم میگیره

شمام یه کار اینجوری پیدا کن

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞
2738

اینا چیه دیگه 😳😳😳

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

اهل کجایی؟ 

اگه مازندران باشی تو این فصل پره کار

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706