2726

بچه ها همش داریم بد میاریم همشم ب شوهرم میگم درست میشه معجزه میشه ولی امروز از حرفایی ک ب شوهرم زدم پشیمونم نمیشه فقط بدتر داره هی میشه خدا ب حرفای ماها گوش نمیده ما لنگ 20میلیونیم طرف کیفش120میلیونه خدایا اخه این انصافه؟؟؟امروز ناامید شدم با خودم گفتم کاش ب سوهرم امید نمیدادم امروز بدتر از قبل شد خدایا چقدر صدات کنیم....

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم من از ته دل براتون دعا کردم انشالله مشکلتون حل بشه

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

چله ایه ۲و۳سوره طلاق برای رزق و روزی رو بگیر

من یبار هی معامله هامون جور نمیشد وضرر میدادیم این چله رو گرفتم همه چی عوض شد

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

💔💔💔💔💔

❣ دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد..

شماخبر نداری شاید همونی کیف 120میلیونی داره باید آمپول 100میلبونی بزنه شاید آسایش وسلامتی تو وشوهرت دارن کسی نداره. منم بخدا اینا رو برا دلخوشی خودم میگم خودمو گول میزنم  

سلام

معجزه وجودداره ولی توبهش ایمان نداری

خودت میگی داره بعدمیگی نداره

این مشکل روبایدحل کنی

بایدباورداشته باشی

ازتمام وجود

👈به حقوق دیگران احترام بگذاریم👉
چی شده؟

انقدر مشکلاتمون زیاده نمیدونم کدومو بهت بگم فقط اینجوری بگم۵۰ میلیون ک با قرض جور کرده بود رفت‌ داره دیوونه میشه افسردگی داره میگیره همش میریزه تو خودش خیلی نگرانشم

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

راهنمایی که بودم محرم بودسجده زیارت عاشورا الکی گفتم چی میشدمدیرمون بچش میدادبغلم..بندکفشموکه بستم مدیرمون اومدسمتم بچه رودادبهم .. ازتعجب وحیرت اشک توچشام جمع شد  

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
2706