2703
2553
عنوان

خانوم های با سیاست بیان بگن کارم درسته یا غلط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 21 پست
خوزستان هرکاری باشه درامدش به زندگی برسونمون

قبلا کارش چی بوده 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ماشین دارید بره اسنپ کار کنه. اگه بلده بفرستش کمک بنایی اگه می‌تونه بره سوپری کمک  تو مک ...

نه هیچی نداریم

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2720

نگاه کن اگه شوهرت تنبل و از سهل انگاری کار نمیکرد یا بیکار نمی شد شما حق داشتی 

ولی الان اون بنده خدا تقصیری نداشته دلداریش بده به  جا غرو تحقیر و تهدید گلم 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
خیلی زودتر هم بوده تو این مدت همش بحثو اینا داشتیم ولی جدیدا زبون هم در اورده  بش میگم میرم ...

یکی از فامیلای ما 40 سالشه نمیره سرکار باباش خرجش رو میده.فکر کن مرد 40 ساله خجات نمیکشه با دو تا بچه بابای بیچارش خرجش رو بده

تازه زنشم میره سر کار با ماهی 200 

میگه ماشین میگیرم برو رانندهتاکس شو .میگه نه .فقط کار پشت میزی میخواد .مرتیکه بی عرضه بی غیرت