2737
2734

من شوهرم بیکار شده اومدیم خونه مادرشوهرم زندگی میکنیم از شهری دیگ

الان بیشتر از ۵ ماهه تقریبا

شوهرم تو این مدت نتونس کار پیدا کنه

در کل اینطور بگمم منم خیلی تحت فشارم

دوست نزدیکم میگه من دارم زندگیتو میبینم تو خیلی شل گرفتی زندگیتو شوهرتو داری بد عادت میکنی باید یه کاری کنی به خودش بیاد

ولی من همش درکش میکنم

بحثو اینا زیادمیشه

حالا بحثمون شد بش گفتم اگ تا اخر هفته کار پیدا نکردی نمیمونم

هرکاری منظورمه حتی با در آمد ماهی ۵۰۰

اخه دوسه ماه میشم بحث سختی شد اینو بش گفتم خلاصه بعدش بهش گفتم بت وقت میدم اما اگ نتونستی دیگ انتظار درک نداشته باش

خیلی هم ازش خواستم اجازه بده برم سرکار ولی نمیزاره

پس لطفا نگید خودت برو سرکار  

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

نذار پشتش باد بخوره مرد تو خونه بمونه زن و زندگی رو عاصی میکنه با محبت و احترام ترغیب کن بره سرکار 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😐😐درکت میکنم من شوهرم 1 ماه بیکار شدن ذلش کردم  ولی کار درستی نیس اصلا آدم بدا خودش بد می ...

خب پس چیکار کنم

کلافه شدم دیگه عقلم قد نمیده😭

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
اشتباه کردی خیلی زودتر از این باید بهش فشار میاوردی مگه میشه یه مرد ۵ ماه بیکار بمونه شوهر منو آتیشش ...

خیلی زودتر هم بوده

تو این مدت همش بحثو اینا داشتیم

ولی جدیدا زبون هم در اورده 

بش میگم میرم میگه نمیتونی باباتم بیاد نمیزارم بری

مگه پدردومادرها چه گناهی کردن ،تاوقتی زنده هستن نمیتونن یه نفس ازدست بچه اشون بکشن وهمش انتظاروتوقع هست ازشون!اول اونا نبایدقبول میکردن برید

بعدهم شما

بالاخره سختی وبیکاری ممکنه پیش بیاد وبایدصبوربود 

حتمابرگردخونه وشوهرت مجبورمیشه بره سرکار 

2738
مگه پدردومادرها چه گناهی کردن ،تاوقتی زنده هستن نمیتونن یه نفس ازدست بچه اشون بکشن وهمش انتظاروتوقع ...

منم ب مامانش میگم چرا قبول کردین😭😭

خب پس چیکار کنم کلافه شدم دیگه عقلم قد نمیده😭

خوبه تو این همه صبر کردی من همون ی ماه بد بیچاره رو دعوا میکردم البته ناگفته نماند شوهر منم نمی‌رفت ب صتب کارش رئیسشون تعهد نامه بده بره سر کارش میگف التماس نمیکنم و غرور و اینا بیشتر برا اینش بود دعوای من

بنظرم باید شرایطشو بسنجی. بعضی وقتا اونم تو این شرایط واقعا کار سخت پیدا میشه. مردا خودشون تحت فشار هستن بیشتر به یکم همدلی نیاز دارن. ولی اگر کلا نمیره دنبال کار و تنبل شده آره باید هولش بدی

عزیزم به نظرت خیلی تند نرفتی 

دلم به حال شوهرت سوخت 

کار قبلیش چی بوده 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
عزیزم کجایید؟ چطور کاری مدنظرتونه؟

خوزستان

هرکاری باشه درامدش به زندگی برسونمون

2706