1920
1924

من شوهرم بیکار شده اومدیم خونه مادرشوهرم زندگی میکنیم از شهری دیگ

الان بیشتر از ۵ ماهه تقریبا

شوهرم تو این مدت نتونس کار پیدا کنه

در کل اینطور بگمم منم خیلی تحت فشارم

دوست نزدیکم میگه من دارم زندگیتو میبینم تو خیلی شل گرفتی زندگیتو شوهرتو داری بد عادت میکنی باید یه کاری کنی به خودش بیاد

ولی من همش درکش میکنم

بحثو اینا زیادمیشه

حالا بحثمون شد بش گفتم اگ تا اخر هفته کار پیدا نکردی نمیمونم

هرکاری منظورمه حتی با در آمد ماهی ۵۰۰

اخه دوسه ماه میشم بحث سختی شد اینو بش گفتم خلاصه بعدش بهش گفتم بت وقت میدم اما اگ نتونستی دیگ انتظار درک نداشته باش

خیلی هم ازش خواستم اجازه بده برم سرکار ولی نمیزاره

پس لطفا نگید خودت برو سرکار  

خدایا شکرت❤🌿لطفا برام دعا کنید توی شرایط سختی ام...😔 مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی...نحوه رفتار با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید...

نذار پشتش باد بخوره مرد تو خونه بمونه زن و زندگی رو عاصی میکنه با محبت و احترام ترغیب کن بره سرکار 

مولانا و مقتدانا امیرالمؤمنین صلوات الله علیه و آله فرمودند: سكوت در برابر احمق، بهتر از جواب دادن به اوست .الحمدالله الذی جعل من المتمسکین به ولایت مولانا امیرالمؤمنین صلوات الله علیه و آله و مولاتی فاطمه الزهرا و اولاده المعصومین حجج الله صلوات الله علیهم اجمعین...... اللهم العن ناکثین و مارقین و قاسطین اللهم العنهم جمیعا الی یوم الدین به عدد ما احاط به علمک...... اللّهُمَّ عَذِّبهُم عَذاباً یَستَغیثُ مِنهُ أهلُ النّار 

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922
😐😐درکت میکنم من شوهرم 1 ماه بیکار شدن ذلش کردم  ولی کار درستی نیس اصلا آدم بدا خودش بد می ...

خب پس چیکار کنم

کلافه شدم دیگه عقلم قد نمیده😭

خدایا شکرت❤🌿لطفا برام دعا کنید توی شرایط سختی ام...😔 مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی...نحوه رفتار با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید...
اشتباه کردی خیلی زودتر از این باید بهش فشار میاوردی مگه میشه یه مرد ۵ ماه بیکار بمونه شوهر منو آتیشش ...

خیلی زودتر هم بوده

تو این مدت همش بحثو اینا داشتیم

ولی جدیدا زبون هم در اورده 

بش میگم میرم میگه نمیتونی باباتم بیاد نمیزارم بری

مگه پدردومادرها چه گناهی کردن ،تاوقتی زنده هستن نمیتونن یه نفس ازدست بچه اشون بکشن وهمش انتظاروتوقع هست ازشون!اول اونا نبایدقبول میکردن برید

بعدهم شما

بالاخره سختی وبیکاری ممکنه پیش بیاد وبایدصبوربود 

حتمابرگردخونه وشوهرت مجبورمیشه بره سرکار 

ازصدای گذرآب چنان فهمیدم تندترازآب روان ،عمرگران میگذر،زندگی رانفسی است،ارزش غم خوردن نیست ،آنقدرسیربخندتاکه ندانی غم چیست                
مگه پدردومادرها چه گناهی کردن ،تاوقتی زنده هستن نمیتونن یه نفس ازدست بچه اشون بکشن وهمش انتظاروتوقع ...

منم ب مامانش میگم چرا قبول کردین😭😭

1911
خب پس چیکار کنم کلافه شدم دیگه عقلم قد نمیده😭

خوبه تو این همه صبر کردی من همون ی ماه بد بیچاره رو دعوا میکردم البته ناگفته نماند شوهر منم نمی‌رفت ب صتب کارش رئیسشون تعهد نامه بده بره سر کارش میگف التماس نمیکنم و غرور و اینا بیشتر برا اینش بود دعوای من

بنظرم باید شرایطشو بسنجی. بعضی وقتا اونم تو این شرایط واقعا کار سخت پیدا میشه. مردا خودشون تحت فشار هستن بیشتر به یکم همدلی نیاز دارن. ولی اگر کلا نمیره دنبال کار و تنبل شده آره باید هولش بدی

عزیزم کجایید؟ چطور کاری مدنظرتونه؟

خوزستان

هرکاری باشه درامدش به زندگی برسونمون

1904
اگه ماشین دارید بره اسنپ کار کنه. اگه بلده بفرستش کمک بنایی اگه می‌تونه بره سوپری کمک  تو مک ...

نه هیچی نداریم

1918