2410
2553
عنوان

خانمای یه لحظه میاین

245 بازدید | 40 پست

وقتی به آقاتون قول میدین و توی شرایطش نمیتونین انجامش بدین و اون ناراحت میشه بعدش که میخواین انجام بدین قبول نمیکنه و میگه اشکال نداره و ناراحت نشدم اما بعد چندروز بدخلقی میکنه چجوری باید از دلش در بیاریم؟بگین لطفا هر راهی که میدونیدو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

الان موضوع رو ول میکنن کلید میکنن رو کلمه آقاتون.

من باشم میرم بغلش خودمو لوس میکنم تا مست مالی بشه😂 و توضیح میدم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2714
اهان یعنی جواب میده؟ خب اقاس دیگه😂

برای من که جواب میده توهم امتحان کن

😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
والا چی بگم تجربه نداشتم اصولا اون ب من قول میده 😂😂 ولی خو باید درک کنه که نتونستی این قولا نی ...

اخه همیشه قول میدم ولی انجام نمیدم هر دفعه هم میگه قول دادیا اصلا مجبور نمیکنه چندبار با خنده میگه اما خیلی دلخور میشه

2706