2737
2734

بعد چند وقت؟؟هردوبار pcr مثبت بود؟؟؟ایا بار اول سبک گرفتن یانه....

من اخرای شهریور کرونا گرفتم بد کرونا ی وقتایی دمای بدنم میره ۳۷و اینا....امروز تا۳۷/۳رفت میترسم باز بگیرم 

دمای غروبو شب اینجوری میشم گاعی

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرت کسی که ده دوازده روزه فقط تب و لرز و بی حالی داره  و هیچ علامت دیگه ای نداره درحال حاض ...

اره تب میتونه نشونه ی کرونا باشه تبی ک بیشتراز ۲۴ساعت باشه حتما باید ببری عفونی ببینی چی میگه.چون تب زیاد نشونه ی درگیری ویروس و سیستم ایمنی ک میتونه اسیب ب بافت بزنه

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
شوهرم  فقط بعد ورزش چن تا دونه سرفه کرد امروز .همین فعلا

والا خب عزیزم ممکنه یخ کرده باشه من کرونا گرفتم اخراش سرفه افتادم اولش اصلا سرفه نداشتم اسهال داشتم چشم درد بدنم غشو ضعف میرفت سرگیجه درحدی ک فک میکردم بیهوش میشم .تب داشتم ابریزش بینی تنگی نفس و درد قفسه سینه

نترس تو کل دنیا فقط ۱۰ نفر بودن با ابتلای مجدد اونم با کلی تغییر ژنتیکی اینایی که میگن چتدبار گرفتیم ...

نمیدونم چرا دمام میره بالا میترسم

2738
والا خب عزیزم ممکنه یخ کرده باشه من کرونا گرفتم اخراش سرفه افتادم اولش اصلا سرفه نداشتم اسهال داشتم ...

تنگی نفس و درد گلو هم نداره 

۱۲ روزع سردشه بی حاله سرگیجه داره 

پرسشم از این جهت که خیلی مارو اذیت میکنه و انتظارت بالا داره تو پرستاری

تنگی نفس و درد گلو هم نداره  ۱۲ روزع سردشه بی حاله سرگیجه داره  پرسشم از این جهت که خیلی ...

خو میترسه بدبخت شاید ۱۲روزه اینجوریه یا ی روز؟؟؟تبی چیزی نداره؟؟ک سردشه شاید لرز کرده تبشو بادماسنج دیجیتالی بگیر

مامان منم اسفند گرفته بود از اون موقع تا حالا شبا تنگی نفس میگیره و تب میکنه فک کنم از عوارضشه

نبردینش دکتر تب شدید یا خفیف؟؟چنده دمای بدنشون

2706