2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

داری میگی زوج!

منی که مجردم از خیانت کسی که دوسش داشته ام و الانم این که ادعای عشق و عاشقی اش میشه و میگه تا تو منو حلال نکنی با عشقم خوشبخت نمیشم و جونم براش و میره هی دو ماه دارم زجر میکشم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

صد درصد فضای مجازی 

اوضاع جامعه بی بندو باری 

متاسفانه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

نه کی گفته ما که اینطوری نیستیم باورکن اینا فقط تاثیرات نی نی سایته

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

این دوره زمونه اگر خانمی دوس پسر نداشته باشه بی کلاسه به خدا باگوشهای خودم شنیدمه

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

رو دادن زیاد به مردا و فقر وقتی صیغه و چهار تا زن مشکلی نداشته باشه معلومه وقیح میشن مردا نباید رو داد البته یه سری زنا هم خراب کردن راحت ب دست میان خودشونو سبک میکنند

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

خیانت فقط مال مرد ها نیس الان خیلی خانواده ها مشکل خیانت دارن

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

هم فضای مجازی هم کم شدن عفت زن مرد. هم کم شدن حجاب. زن یه جور باید حجاب داشته و مرد هم باید چشماش حجاب داشته باشه. 

این نظر منه اما لطفا اگر کسی مخالفه حجابه ریپ نکنه. 

در ضمن خیانت فقط برا مردا نیست خانومایی هم هستن که خیانت کارن 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2706