2737
2734

شوهرم چند وقت پیشا الکی الکی ۸۰ از حسابش کم شد ،رفت بانک یسری حرفه الکلی پلکی تحویلش دادن

حالا چند شب پیش ساعتی که خواب بوده ۱۵ از حسابش باز کم شد؛ امروز صبح زنگ زد گفت تو شارژی چیزی نکشیدی؟(من بی اطلاع پولی چیزی بر نمیدارم معمولا)

باورتون میشه به خودم شک کردم😐😐😂😂 گفتم نه ،گفت آها آخه دارم شکایت میکنم گفتم ببینم تو نبودی

تا چند دقیقه فکر میکردم ببینم واقعا من نبودم😐😐😐🤣🤣

یبارم سر کلاس چندسال پیشا: بغل دستیم تقلب داشت تو یه برگه،دبیر اومد سمتمون(از اول که پاشد معلوم بود به دوستم شک کرده)

من تا مرز سکته رفتم

خدا میدونه قیافم چه شکلی بود که کل هیکل و بند و بساط منو گشت😐😐⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩😂😂😂 اونو همینجوری یه نگاهی انداخت و رفت

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

منم شوهرم توهم زده بود به من میگفت دوست پسر داری فیلم ازت دارم منم یه لحظه به خودم شک کردم مثل اسکولا 🙄😐

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂

پیش نیومده برام 😂

احتمال زیاد کسی برداشت میکنه از حسابتون

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728
2738
در مورد حساب باید بگم ک احتمالا کار ی هکره، پیگیر باشیت

چندوقت پیشام مقداره کم در حد ۵ تومن و اینام باز از حسابش کم شده بود

اره اینسری میخواد واقعا پیگیری کنه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
عزیزم ببخشید مگه پولی که کم شده از حسابتون پیامکش نیومده؟

چرا دیگه

پیامک اومد که متوجه شدیم

عه! جایی رمزشو لو داده؟ 

فکر نمیکنم

چندوقت پیشام مقداره کم در حد ۵ تومن و اینام باز از حسابش کم شده بود اره اینسری میخواد واقعا پیگیری ...

پس احتمالا بیشتر بوده و متوجه نشدین

پیگیر شید حتما 

بیا بگو چکار کردی

منو تگ کن لطفا 

2706