گندمش پوست کنده بود،نمیدونم چرا نمیپزه بیشعور،همه گوشتش آب شد انقدر قل خوردددددد😫😫😫😫😫

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم یه بار این مشکل داشتم اخر ریختم تو میکسر خوردش کرد بعد لعاب انداخت 

عهههههه،اخه خیلی سفته،به نظرت میشه؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ینی هیچ نپخته گندمه یا منطورت اینه که لِه نشده ،اگه له نشده بریز تومخلوط کن یه دور عالی میشه ،نوش جان😍

یه کاسشم بفرست اینور😋

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

چطور نپخت.من حتی تو قابلمه هم گذاشتم و شعله رو کم کردم دو ساعته پخت.

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
داخل حلیم معمولا بلغور میریزن😅

گندم پوست کنده مگه نمیریزن؟؟؟؟؟وای خاک تو سرم😩

تو زودپزه ۳ساعته😣

وا این دیگه گندم پوست کنده نیست سنگه!!!!!!!یه نیم ساعت خاموش کن بذار استراحت کنه بعد امتحان کن ببین چطوره 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خیسش کرده بودی از قبل؟ من دیگ حلیمامو با بلغور گندم درست میکتم زودی میپزه

نه خیس نکرده بودم،اخه همیشه ۱ساعته میپخت تو زودپز،این سری کندمش جدیده،نپزه

2706