2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ععع عزیزم ضد افتابتو چند خریدی الان شده ۸۰۰

کجا ۸۰۰ داره؟ ۱تومن حدود ۱ماهه پیش قیمت کردم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728
کاش حداقل لوازم ارایشی ایرانی قیمتشون بالا نمیرف اخه کیفیتشون معمولیه و قیمتاشون الکی رفته بالا

خاک تو سرشون،نمیشه تکون خورد دیگه

زیر ۱تومن دیگه کرم خوب نیست

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
من تو یه انلاین شاپ دیدم ۸۰۰ ولی الان نپرسیدم ببینم چند میگه

گرون شده خواهر،اگه جایی زیر ۱دیدی بخر حتما،قیمت ها روز به روز میره بالا متاسفانه

من ک دلم نمیاد انقد پول برا کرم بدم خیلی زیاده

عزیزم منم دوس ندارم پولی که با زحمت به دست میاد رو الکی خرج کنم اما وقتی پوستم حساسه و با خیلی از کرم ها جوش میزنه، مجبووووورم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
من یکی دو هفته دیش از دیجی کالا خریدم هفتصد و شصت تومن

تاریخ انقضاهاشون و چک کن حتما،خریدای الانشون که یکی دو سال تاریخ مصرف داشته باشن بالای ۱تومنه،من از مرکز پخش میخرم برای همین این اطلاعات و دارم

عزیزم یکی از اینا چقدر میره ؟ 😑😑😑

ببین اگه مثل من کم مصرف باشی و زیاد بیرون نری برای ۴ماهی میشه،من همیشه خونه ام ولی تو خونه هم میزنم خیلی کم

2706